Таблички на двері — перше, на що ми звертаємо увагу

9-25-2017

Заходячи в двері будь-якого офісу, компанії або магазину перше, на що ми звертаємо увагу — це таблички на дверях. Дивлячись на табличку, ми робимо висновки про солідність фірми, статус людини, що сидить за дверима, і, можливо, ставлення до відвідувача табличка на дверь

В сучасних умовах існує величезна кількість варіантів виконання табличок, які зроблять ваш офіс, магазин або кафе більш цікавим для відвідувача і додадуть йому особливий неповторний вигляд.

Навіщо потрібні таблички на двері?

Відповідь проста. З їх допомогою ви донесете всю необхідну інформацію до відвідувача.

Для великих установ необхідні таблички на двері всіляких фахівців.
У школи, інститути – з номерами аудиторій і кабінетів.
У невеликі офіси, бари і магазини з назвою та графіком роботи.
Для приватних будинків – з номером будинку і назвою вулиці, і «обережно, злий собака».
Які матеріали використовуються у виготовленні?

Матеріали для виготовлення табличок використовуються практично будь-які дерева і скла до металу. Колір, форма, фактура – які завгодно, у відповідності з побажаннями замовника.

Класика стилю – це, безумовно, металеві таблички, маючи досить солідний вигляд, вони підійдуть для будь-якої мети. Основою для таких табличок може служити: мідь, латунь, сталь або алюміній, вироби з цих матеріалів прослужить вам довго і додасть презентабельності приміщенню.

Також класикою стилю можна назвати і таблички з дерева. Варіантів виконання таких табличок чимало – це і розкішне червоне дерево, і більш простий, але не менш елегантний дуб, і скромні клен або горіх.

Вироби зі скла виглядають більш скромно, але від цього не втрачають своєї оригінальності. Такі таблички підійдуть для розміщення розкладу, фотографій або план-схеми будівлі. При бажанні скляну табличку можна декорувати спеціальної металізованою плівкою, надати матовість або глянець.

Досить економним варіантом може стати табличка з пластику, цей матеріал непогано показав себе при використанні в приміщенні. Замовляючи пластикове виріб, ви маєте можливість вибрати абсолютно будь-яке колірне оформлення і дизайн. Про таблички з пластику можна сказати, підійдуть куди завгодно, їх можна використовувати як вивіски, як найменування приміщень, розкладу роботи і багато іншого.

Слід зауважити, що дані вироби не служать в якості декору приміщення, а використовуються як інформаційна орієнтування для відвідувачів. І саме тому мають бути яскравими, легко читаються і зрозумілими.

При замовленні таблички на двері, наш досвідчений колектив допоможе вам підібрати необхідний матеріал і дизайн, а високотехнологічне обладнання дозволить втілити ваші фантазії в життя.