AMD и Samsung представят графику Radeon для мобильных устройств

0
147

Следующая Galaxy может иметь графику Radeon — это результат сотрудничества Samsung и AMD.

Через неделю после того, как архитектура AMD Radeon «RDNA», используемая в Navi, была продемонстрирована на Computex , было объявлено о сотрудничестве между производителем и Samsung . Цель состоит в том, чтобы предоставить графические чипы Radeon для портативных устройств. Точнее говоря, Samsung заплатит AMD за возможность использования RDNA в своих устройствах — конечно, это будут в первую очередь смартфоны, но также и планшеты от южнокорейского производителя. Как заявила глава AMD доктор Лиза Су : «Это стратегическое партнерство продемонстрирует весь потенциал наших высокопроизводительных систем Radeon RDNA и выведет их на рынок мобильной связи, значительно расширив экосистему для разработчиков и пользователей». Короче говоря, AMD выходит за рамки компьютеров и ноутбуков.

AMD и Samsung представят графику Radeon для мобильных устройств

AMD Radeon Navi RX 5700

В настоящее время рыночная доля Radeon намного меньше, чем у конкурирующей GeForce от Nvidia — 14,9% — видеокарты AMD работают на более чем 400 миллионах устройств, что AMD обязано своим агрессивным кампаниям и сотрудничеству с производителями топовых консолей. Radeon находится в корпусе как для Xbox One, так и для PlayStation 4 , и будет в «пятерке» ( Sony объявила, что PlayStation 5 будет использовать специально подготовленный процессор, сочетающий в себе функции Radeon RDNA и Ryzen в одном устройстве). В прошлом году AMD Radeon была в 53% игровых автоматов мира — включая упомянутые выше приставки. Теперь у AMD появилась еще одна прибыльная отрасль — Samsung занимает более 45% рынка Android, и помимо использования процессоров Snapdragon и графических систем Adreno , у нее также есть системы Exynos для многих устройств, предназначенных для мирового рынка. Они менее эффективны, чем предложения Qualcomm , но добавление к ним Radeon может изменить это.

Но что именно обеспечивает архитектура RDNA, упомянутая в этом тексте? Мы не совсем уверены; AMD только продемонстрировала Radeon RX 5700 на выставке, заявив, что она предложит на 25% лучшую тактовую производительность и на 50% лучшую производительность на ватт по сравнению с Radeon Vega . У нас будет больше информации по этому вопросу через несколько дней, на выставке E3 , которая начнется 10 июня.

Як вибрати зварювальний апарат

10-20-2021

Як вибрати зварювальний апарат

Зварювальні апарати широко використовуються при будівництві на побутовому і професійному рівні. Також хочемо вам порекомендувати кращий зварювальний апарат на сайті teslaweld.com. У приватному будинку, на дачі, в гаражі, в автосервісі і, звичайно, на будівництві сварочник незамінний помічник.

Основне призначення всіх зварювальних апаратів-здійснення технологічного процесу, спрямованого на встановлення нерозривного з’єднання між металевими деталями і елементами. Зварювальний апарат повинен забезпечувати стабільне горіння зварювальної дуги і її легкий підпалив.gorenje. Одним з найважливіших параметрів зварювального процесу є його стійкість до коливань і перешкод. Існує кілька видів джерел живлення зварювальної дуги:

 • трансформатори
 • випрямлячі
 • напівавтомати
 • інвертори
 • аргонодугового са
 • апарат для точкового зварювання
 • апарат для газового різання і зварювання
 • плазмове зварювання

З них найбільш часто використовувані типи зварювальних апаратів:

 • інвертори
 • напівавтомати
 • аргонодугового са

Інверторні джерела зварювального струму для всіх видів зварювання влаштовані однаково. Відмінність полягає лише в формованої вольт-амперної характеристиці. Тому можливий випуск універсальних ііст (інверторний джерело зварювального струму), придатних для різних видів зварювання (mma, tig, mig/mag).

Mma-ручне зварювання плавиться електродом — це найбільш популярний вид зварювання, при якому роль електрода грає дріт, покрита обмазкою. В процесі плавлення дріт з’єднує зварювані деталі, а обмазка (шлак) захищає зварювальну ванну від впливу кисню, також сприяючи поліпшенню характеристик дуги і якості шва. Найчастіше, таким чином, зварюють чорні метали, чавун і деякі види кольорових металів і сплавів, однак домогтися хорошого з’єднання в останньому випадку досить важко: легкоплавкі компоненти сплавів вигорають, і з’єднання виходить не дуже якісним.

Tig-ручне зварювання в середовищі захисних газів — в якості газу, найчастіше, застосовують аргон з невеликою домішкою кисню, щоб випалити бруд і оксиди в процесі роботи. Зварювання проводиться неплавким графітовим або вольфрамовим електродом. Як присадки використовують прутки з того ж матеріалу, що і зварювані деталі. Якість шва при такому методі дуже висока, легкоплавкі компоненти сплавів і легуючі добавки не вигоряють, зварювальна ванна захищена від кисню повітря, утворення шлаку практично виключено. Зварювання майже завжди проводиться на постійному струмі прямої полярності, тільки для алюмінію більш підходить змінний струм або зворотна полярність: так краще руйнується оксидна плівка. Незважаючи на те, що такий спосіб досить дорогий і не відрізняється високою швидкістю роботи, він досить популярний і часом незамінний для зварювання будь-яких металів в разі малих обсягів робіт або якщо автоматизувати процес з різних причин не вдається.

Mig/mag – напівавтоматичне зварювання — при ній в ролі електрода зазвичай виступає зварювальний дріт, автоматично подається в зону зварювання, хоча можлива і зварювання неплавким електродом. Зварювання проводиться постійним або імпульсним струмом, розрізняють зварювання в середовищі інертних (mig) або активних (mag) захисних газів і зварювання порошковим дротом — тоді газ не потрібно. Для великих обсягів наплавляється металу доцільніше мма-зварювання. Сфера роботи напівавтоматів-зварювання тонких листів, високолегованих сталей, кольорових металів, а також промислове застосування.

Характеристики на які варто звернути увагу при виборі зварювального апарату:

 • напруга холостого ходу – визначає можливість апарату спочатку і повторно розпалювати электродугу, а також підтримувати її горіння. Вважається, що чим вище цей показник, тим краще.
 • потужність-завжди вибирайте пристрій, хоча б з невеликим запасом потужності, це дозволить вам в майбутньому використовувати великі можливості вашого зварювального апарату.
 • додаткові функції, серед яких:

— anti stick-антизалипание — при залипанні струм знижується або відключається, дозволяючи користувачеві працювати без перешкод.

— hot start-гарячий старт — на початку роботи електроніка забезпечить додатковий імпульс струму, що полегшує підпалив дуги.

— arc force-форсаж дуги-якщо електрод занадто швидко наближається до деталі дана функція збільшує зварювальний струм, перешкоджаючи залипання.