Black angus coupons

black_angusBlack Angus
+1350 North Tustin Ave.
Santa Ana, CA 92705

Ваш вибір для розумних стек вечері скорочується. Із закриттям Lone Star Стейкхаус на початку цього року, вона стає все більш важко знайти хороший стейк вечерю, не порушуючи банку. Так, є ще Outback і Sizzler, але я не був ні до одного з цих двох ланцюгів протягом тривалого часу.

Я ніколи не був в black angus coupons або, до кінця минулого року. До цього візиту, це, ймовірно, було близько десяти років, так як я був всередині Блек Ангус. Однією з причин для цього було, тому що місце біля мого будинку були зачинені років тому. Я закінчив тим, що був дуже вражений з цим візитом в кінці минулого року, і він з нетерпінням чекав можливості повернутися.

Це зворотний шлях прийшов минулого тижня, коли моя сестра і я зробили плани зустрітися для довгоочікуваної щасливої години сесії. Це було свого роду повернення додому для неї, так як вона використовується, щоб мати тенденцію бар в цьому дуже Black Angus місце в середині 90х років. Ми обидва були деякі досить хороші спогади в цій будівлі, яка знаходиться прямо через дорогу від західного медичного центру.

Наша щаслива дата години перетворилася в більше вечері датою, коли ми зіткнулися з окружної годівницею для Black Angus, дуже представницького Джефф Гедберрі. Він наполягав на тому, що ми намагаємося їх дико популярні особливого не відбувається прямо зараз, король Крабові Комбо. За допомогою цих комбо, ви отримуєте не тільки гарне кількість крабів, але і отримати свій вибір між оковалок, філе міньйон, або їх дуже хорошою реберця. Хто ми, щоб протистояти краба і стейки на одній тарілці?

Ми взяли місце в їх дуже зручному салоні, який акцентований з деякими ностальгічними зображеннями спортивних зірок від минулих років. Площа відкритої вітальні бару заповнена, а приємно під час нашого перебування, так як люди скористалися великими щасливим часом угод. Щаслива година проходить від 3 до 7 з понеділка по п’ятницю і весь день у вівторок і неділю. Вони пропонують пиво, вино, коктейлі і вибір закуски в будьякому місці від $ 4 до $ 7 в цей час. Багато де у вас є кілька напоїв і дві закуски і все ще не буде витрачати $ 20.