Доставити посилку з україни в норвегії

3-6-2021

Наша компанія спеціалізується на перевезенні малогабаритних Доставить посылку с Украины в Норвегии  і може запропонувати клієнтам кілька актуальних варіантів з перевезень. 

Чому автомобільна доставка збірних вантажів з норвегії-це вигідно?

Доставка товару в збірному автомобілі через систему транзитних терміналів це, в більшості випадків, більш тривалий за часом, але значно дешевший вид перевезення в порівнянні з сервісом з авіаперевезення з європи через аеропорт бориспіль. Багато наших клієнтів вибирають автоперевезення збірних вантажів оскільки при низькій вартості транспортної складової у вартості товару, ми можемо забезпечити чітке і зрозуміле розклад руху вантажів зі складу відправника і до складу одержувача в україні.

Наші агенти в норвегії спеціалізуються на доставці збірних вантажів, володіють мережею спеціальних консолідаційних складів у всіх регіонах європи, мають величезний досвід роботи і знання в специфіці збірних вантажів, а також можуть забезпечити локальний сервіс по норвегії автомобільним транспортом.

Як ми доставляємо збірний вантаж з норвегії в україну в збірному автомобілі?

На поточний момент, на ринку україни не так багато компаній, хто може запропонувати хороший сервіс і конкурентні ціни по доставці невеликих товарів з цієї північної країни. Логістику невеликих вантажів з цієї країни ми здійснюємо наступним чином: консолідація вантажів проводиться нами на складі в осло, після чого вони відправляються 3 рази на тиждень на наш консолідаційний хаб у варшаві. У польщі ми приймаємо товар, вивантажуємо, оформляємо всі необхідні документи для експорту з євросоюзу в україну, завантажуємо в нашу українську збірну машину і відправляємо в київ та інші регіони. Це найдешевший варіант доставки вашого вантажу, який дозволяє забезпечити термін доставки з норвегії в україну близько 12 днів.

Норвегія є провідним постачальником добрив, сечовини і селітри. Ця країна також є постачальником різних хімічних сполук (наприклад полівініл-хлориду), які використовуються для виробництва синтетичних фарб в якості сировини. Норвегія у великій кількості експортує фарби, миючі засоби, клеї та продукти хімії. До речі, наша компанія дуже непогано працює і з небезпечними вантажами.

Машинобудування норвегії спеціалізується на виробництві обладнання для нафтовидобувної і газодобувної, а також нафтопереробної галузі. Інша важлива галузь машинобудування норвегії-суднобудування. У країні накопичений багатий досвід з виробництва обладнання ферм для вирощування риби (включаючи і годування, і розведення), і різних виробничих технологій в області рибообробки.

Ми пропонуємо доставку збірних вантажів з усіх регіонів норвегії: перевезення з осло, бергена, тронхайма і так далі. Перевезення товару ми здійснюємо в київ, одесу, харків, дніпро та інші міста україни. Який би варіант доставки збірного вантажу з норвегії ви б не вибрали — ви завжди можете бути впевнені у високій якості наших послуг, в той час, коли ми доставляємо міжнародні збірні вантажі.