фальшиві гроші

фальшивые деньги
Її лідери мають репутацію продажу таких небезпечних речей, як ракети, наркотики та фальшиві гроші, і багато хто побоюється, що вони можуть передати ядерні матеріали іншим країнам або терористичним групам.
Також хочемо вам порекомендувати купить фальшивые гривны
Нагадаємо, на минулому тижні засуджені ще два збувача фальшивих грошей, які розплачувалися ними в магазинах Петрозаводська.
Фальшиві гроші можна було використовувати для покупки гостро необхідних ресурсів або для оплати праці шпигунів.
О боже, поширюються фальшиві гроші, до того ж і фальшивомонетники постраждали.
Навіть у мирний час деякі держави відповідали на погіршення відносин розповсюдженням фальшивих грошей з метою посіяти заворушення за межами своїх кордонів.
Проект національної програми боротьби з тероризмом передбачає внесення поправок в чинні резолюції уряду і міжвідомчі законодавчих актів з метою зміцнення прикордонного контролю, запобігання пересування терористів і їх груп, недопущення випуску фальшивих грошей, підроблення документів та використання підроблених документів.
Вони також використовують їх для відмивання грошей, здійснення незаконних операцій з валютою, операцій з виробництва фальшивих грошей, контрабанди та незаконних поставок зброї, — всі ці операції приносять більший прибуток, і деякі з них здійснюються з метою дестабілізації обстановки.
Секретна служба продовжує направляти своїх інструкторів в міжнародні академії по забезпеченню правопорядку (МАОП) в Будапешт, Угорщина; Бангкок, Таїланд, і Габороне, Ботсвана; вона проводить підготовку персоналу і розробляє для представників поліції іноземних держав стратегії, пов’язані з розпізнаванням фальшивих грошей США і шахрайських планів.
У число цих питань входять наступні: «відмивання грошей», випуск фальшивих грошей та їх використання для закупівлі природних ресурсів, фінансові мережі та операції зі зброєю, які використовуються для продовження конфлікту.
Їх діяльність, відома розвідки й поліції, включає виготовлення фальшивих грошей, відмивання грошей і контрабанду алмазів.
Саме вони займаються виготовленням фальшивих грошей, відмивають наркодоллары, торгують зброєю і наркотиками, експлуатують і разграбляют природні ресурси.
У цьому розділі ви можете подивитися, як вживається слова і вирази в різних контекстах на прикладах перекладів, виконаних професіоналами. Розділ допоможе у вивченні англійської, німецької, іспанської та інших мов. Тут ви зможете знайти приклади з фразовими дієсловами, стійкими виразами і багатозначними словами в різноманітних за стилем і тематикою текстах. Приклади можна відсортувати по переказах і тематик, а також зробити уточнюючий пошук по знайденим прикладів.