Гюльпери огляд

8-30-2019

Гюльпери обзор
Ще недостатньо голосів для оцінки. Можете залишити свій голос відзначивши одну з зірочок. Дата виходу в Росії (чи в Світі):. У ролях: Нургюль Ешілчай, Тімучін Есен, Тарік Пабучджуоглу. Сценаристи: Эйлем Джанполат, Сема Ергенекон. Художники: Нилюфер Чамур, Фатош Суду. Багатосерійний фільм розповідає історію жінки, яка всіляко намагається повернути опіку над власними дітьми. Її чоловіка Эюпа ліквідують на кордоні з Іраком, а його батьки та родичі впевнені, що за смерть сина повинна відповідати його дружина. За рахунок багатства і впливу їм вдається відібрати у  Gulperi дітей, а дівчину заарештовують і відправляють в місця позбавлення волі. Гюльпери виходить з в’язниці, і сім’я дружина відправляє її в Стамбул. Їх мета – тримати жінку як можна далі від дітей.

Дівчина влаштовується на роботу консьєржкою, попутно знайомлячись з Кадиром, який стає її єдиною любов’ю. Чоловік відомий у місті як процвітаючого адвоката, і він готовий допомогти улюбленій повернути дітей. Для фільму ще немає антологій. Для перегляду скріншотів натисніть на опис торрента. Вони приваблюють представниць слабкої половини, приковують чоловічу увагу. Серіали зняті в різних жанрах, серед яких ви гарантовано знайдете підходящий для себе. Завантажено (раз) Сіди / Личеры Як завантажити фільм.
В торент багато серій: як завантажити тільки одну.
Додай в FacebookДобавь у Вконтакте.
Багатосерійний фільм розповідає історію жінки, яка всіляко намагається повернути опіку над власними дітьми. Її чоловіка Эюпа ліквідують на кордоні з Іраком, а його батьки та родичі впевнені, що за смерть сина повинна відповідати його дружина. За рахунок багатства і впливу їм вдається відібрати у Гюльпери дітей, а дівчину заарештовують і відправляють в місця позбавлення волі.
.
Багатосерійний фільм розповідає історію жінки, яка всіляко намагається повернути опіку над власними дітьми. Її чоловіка Эюпа ліквідують на кордоні з Іраком, а його батьки та родичі впевнені, що за смерть сина повинна відповідати його дружина.