IT-аутсорсинг для фінансового сектора!!!!

10-17-2019
Картинки по запросу IT-аутсорсинг для фінансового сектора!!!!

Незважаючи на заявлені переваги ІТ — аутсорсингу, фінансові інститути, як і раніше не надто охоче погоджуються на цей вид сервісу, вважаючи за краще знижувати витрати за рахунок власних ресурсів. Аналітики відзначають також прагнення банків до укорочення термінів аутсорсингових контрактів, з тим щоб редукувати ризики участі. євро, третина з яких припала на фінансовий сектор (дані ForresterResearch). євро, при цьому витрати фінансового сектору по цій статті перевищили 10 млрд. Витрати європейських підприємств на аутсорсинг у сфері ІТ збільшуються на 6 % щороку, і найбільш інтенсивно, за результатами дослідження ForresterResearch, використовують моделі аутсорсингу в діловій практиці фінансові та страхові компанії. Також хочемо вам порекомендувати компания аккорд групп IT-аутсорсинг для фінансового сектора.

Основними ІТ — функціями, що передаються на аутсорсинг, є: управління інформаційною інфраструктурою, управління телекомунікаціями та мережевим обладнанням, створення мобільних офісів, розробка і впровадження, оптимізація програмного забезпечення, аутсорсинг бізнес — процесів, підтримка і супровід апаратного забезпечення, комп’ютерної техніки. За даними Forrester Research, лідером у загальному числі угод аутсорсингу у фінансовому секторі є англійські компанії. Друге і третє місця займають німецькі і голландські фінансові та страхові компанії. Британці відрізняються і найбільш великими обсягами аутсорсингових контрактів. Співвідношення витрат на аутсорсинг у сфері ІТ поступово змінюється. Поступово нормальною практикою стають короткі терміни аутсорсингових контрактів, що дозволяє обом сторонам редукувати ризики участі.

Розрив серед мінімальних і максимальних термінів контрактів ще значніше. Аналітики Gartner очікують у найближчому майбутньому подальшого скорочення часових рамок аутсорсингових контрактів, що пояснюється прагненням компаній до гнучкості, можливості підлаштовуватися до стрімко мінливих конкурентним умовам. З боку ринку пропозиції аутсорсингу чітко спостерігається розвиток тенденції консолідації постачальників, змушених конкурувати за скорочення ІТ — бюджети. Це виражається як у збільшенні числа злиттів і поглинань серед гравців галузі, так і в укладенні різного роду партнерських угод і угод. Показовим є і зростання популярності мультисервісних контрактів.