Кассовые аппараты алматы

7-30-2017

Компанія «Республиканский Центр Помощи Предпринимателям» була створена у 1999 році шляхом виведення підрозділу ТОВ «РЦПП», що займається сервісним обслуговуванням, в окрему компанію. У нас найкращі кассовые аппараты алматы.

З моменту утворення компанії пріоритетним напрямком була визнана діяльність у сфері надання послуг з сервісно-технічного обслуговування електронного торгового обладнання. Компанія почала свою діяльність з продажу та сервісного обслуговування фіскального обладнання. У тому ж році, виявивши відсутність на ринку послуг з технічного обслуговування обладнання та попит на подібного роду послуги, компанія першою в Україні серед сервісних центрів включила цю послугу у переліку своїх пріоритетів. До 2002 року компанія «ГЕРА-СЕРВІС» займається продажем та сервісно-технічним обслуговуванням фіскального і ваговимірювального обладнання, постійно розширюючи свій асортимент. З 2002 року компанія першою серед сервісних центрів України почала здійснювати комплексне сервісно-технічне обслуговування електронного торгового обладнання (фіскального обладнання, ваговимірювального обладнання, POS-обладнання, обладнання для роботи зі штрих-кодами, терміналів збору даних і т. д. і т. п.), а також ЗА підтримку.

Наш колектив бачить себе одним з провідних підприємств з найбільшим спектром надаваних послуг на ринку системної інтеграції і автоматизації у сфері рітейлу.