Коверлок купить

Якщо Ви займаєтеся шиттям на професійному рівні, то такий пристрій, як коверлок, зобов’язана Вас зацікавити. Втім, новачкам, напевно, теж цікаво, що він собою являє. Коверлок – це сучасний пристрій, що поєднує в собі можливості оверлока і розпошивальні машини. Особливістю останньої є можливість створювати ланцюгові стібки, ж функції оверлока полягають, в основному, в обробці країв виробу. Ми пропонуемо коверлок купить.
Зазвичай коверлочный шов створюється за допомогою п’яти ниток. Подібний принцип характерний виключно для цього пристрою. Перевага покупки даної техніки також полягає в істотної економії коштів. Тим не менше, якщо Ви потребуєте в постійному чергуванні оверлочного і распошивального швів для створення одного виробу, краще купити два ці пристрої окремо.
Коверлок з легкістю працює зі всіма видами тканини – від самих делікатних до багатошарових щільних і може виконувати до 20 операцій. Тут передбачено безліч функцій для роботи з трикотажем різних типів, а також з ковзаючими і струмуючими матеріалами (шармез, шифон).
На сьогоднішній день така техніка не є широко поширеною. Її випускають лише кілька виробників, гарантуючи високу якість та надійність кожної моделі. Якщо Ви вже вирішили придбати коверлок, радимо звернути увагу на продукцію торгових марок Мінерва, Джаноме і Зінгер. Коверлок Minerva 3000 cl – це недорога модель, яка, тим не менш, чудово впорається зі своїми завданнями. Аналогічним варіантом є продукт японської компанії – коверлок Juki MO-735. В цьому ж сегменті складається і коверлок Singer 14 T 968 DC – для цінителів перевіреного американського якості.
Якщо Ви шукаєте більш просунуту професійну техніку, то найкращим вибором для вас стане коверлок Janome 1200D, що б’є всі рекорди популярності.
Купити коверлок за кращою в Україні ціною Ви зможете, звернувшись в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо великий асортимент і гарантуємо якість кожної одиниці товару.