Лед лампа для ногтей купить

8-3-2017

Лампи для нігтів — це обов’язкова складова гелевого манікюру. Саме гель, як светопоглощающего полімер, до складу якого входять різні фото ініціатори, твердне під впливом ультрафіолетових хвиль різної довжини. Більшість гелевих продуктів можна сушити як у звичайних ультрафіолетових, так і в світлодіодних led лампах. Ми пропонуемо лед лампа для ногтей купить. Led лампи для нарощування нігтів допоможуть Вам втілити в реальність будь-які дизайнерські фантазії з використанням гелів і гель лаків.
переваги led ламп для нарощування нігтів
У порівнянні зі звичними ультрафіолетовими лампами світлодіодні лампи для нігтів мають ряд переваг:
за допомогою led ламп для нарощування нігтів час полімеризації значно скорочується і гелеве покриття твердне протягом 30-90 секунд. Швидкість впливу, а також напрямок електроенергії на виділення світла, а не тепла, допомагає до 80 % заощаджувати її споживання і час роботи майстра.
довговічність і висока надійність світлодіодних ламп для нігтів. Всі ці істотні плюси світлодіодних ламп для нігтів впливають на їх на перший погляд високу вартість. Але їх енергозберігаючий ресурс, тривалий термін служби і економія на витратних матеріалах в кінцевому підсумку переважають над ціною.
В нашому магазині Ви можете придбати led лампи для нігтів практично будь-якої моделі від економ до бізнес-класу, різної потужності, дизайну, форми, функціональності і т. д. Представлені у нас світлодіодні лампи для нігтів відповідають високій якості. Більшість led ламп мають сучасний вигляд і дизайн.