Найпопулярніший міф

9-13-2019

Чутки, які смакували всі таблоїди протягом останніх 5 років, можна відправляти в архів. Всі, хто хоча б трохи в курсі життя герцога і герцогині Кембриджських, напевно, не раз чули, що, мовляв, Кетрін воліє тримати дітей подалі від свекра і його дружини. З тих же чуток, принц Чарльз дуже засмучений тим фактом, що не має можливості спілкуватися з малюками Джорджем і Шарлоттою (а тепер і з Луї). Але, як видно, вся ця історія дещо надумана. В інтерв’ю для повнометражного документального фільму BBC One про принцові Уельському його дружина Камілла розповіла, що Чарльз може годинами грати зі своїми онуками, розташувавшись з ними на підлозі. Також хочемо вам порекомендувати популярные мифы

Зі слів Камілли, Чарльз великий фахівець в імітації різних звуків, а також відмінно читає казки вголос за ролями, приводячи дітей в повний захват. Те, що онуки принца спілкуються з ним не раз у рік, а набагато частіше, наочно показують і фотографії, зроблені в Кларенс — хаусі у вересні цього року. На них принц Чарльз зображений в оточенні своєї родини: дружини, синів, невісток та онуків. Молодші Кембриджські виглядають зовсім розслабленими і з задоволенням позують фотографу. Але найцінніші кадри були опубліковані через кілька днів після офіційної дати ювілею (читайте: Що розповів про Кембриджських, Сассекских та Уельських їх сімейний портрет).

На одній фотографії принц Чарльз тримає на руках малюка Луї, якому на момент зйомки було 4, 5 місяця). На другий – принц Луї намагається дістати до дідуся і ущипнути його за ніс. Ніякого збентеження, ніякого страху – видно, що малюк Луї не в перші бачить дідуся і сподівається відновити гру, яку вони явно не раз вже затівали. Цілком очевидно, що перші роки життя Джорджа і Шарлотти, поки сім’я Кембриджських жила, в основному, в Норфолку, досить далеко від Лондона, але близько від маєтку батьків Кетрін, дідусь Чарльз не часто міг бачити онуків.

Але з переїздом Кейт і Вільяма з дітьми в резиденцію в Кенсингтонському палаці все кардинально змінилося. Сімейство Кембриджських вже не раз за час з народження малюка Луї були в гостях в Кларенс — хаусі, а дідусь Чарльз намагається знаходити у своєму щільному королівському графіку час на спілкування з онуками. Словом, ніякого відчуження між дітьми Кембриджських і їх дідусем Уельським немає і не буде, всупереч фантазіям жовтої преси.