Оформление медицинской карты 026у

7-9-2017

Якщо карта для дитячого садка виходить в районній поліклініці, то знадобитися тільки страховий поліс. Вся інформація міститься в медкарті розвитку малюка, яка зберігатися в районній поліклініці. У нас найкраще оформление медицинской карты 026у. Якщо батьки приймають рішення проходити комісію у приватній лікарні, то знадобитися набір документів:

свідоцтво про народження дитини;
паспорт одного з батьків;
карта профілактичних щеплень;
історія розвитку дитини. Якщо адміністрація деяких районних поліклінік проти видачі цього документа на руки, то можна обмежитися випискою, завіреної дільничним педіатром.
У районній дитячій поліклініці проходження фахівців займає близько тижня, тому що практично неможливо застати всіх фахівців в один час. Аналізи в держустанові теж робляться довго, тому іноді батьки воліють довідку 026/У-2000 купити в приватному лікувальному центрі. Для школярів приватні фахівці часто самі пропонують організувати огляд прямо в школі. У приватних центрах отримання довідки може тривати не більш часто, але комфорт потрібно буде оплатити.

Потрібно, щоб батьки усвідомили, що огляд – це не тільки для отримання документа, але і для здоров’я. Своєчасне обстеження збереже життя і здоров’я, допоможе вчасно виявити відхилення і почати своєчасне лікування.