Огляд MORTAL KOMBAT X: файтинг на всі часи

7-14-2018

Ігровий процес пройшов через довгу школу спрощення — кривавий файтинг зі складними комбінаціями перетворився в таймкіллер, де потрібно багато і часто натискати на екран. Рекомендую скачати игру в магазин mortal kombat x mobile

MORTAL KOMBAT X

Бій проходить гранично одноманітно. Гравець судорожно натискає на екран, поки його герої наносять швидкі удари, і заряджають рядок суперздатностей. Остання завдає противнику збільшений шкоди, якщо встигнути виконати кілька одноманітних дій: провести пальцем по виділеній області, потрапити в центр кола в міні-грі або кілька разів поспіль натиснути на екран. Будь-яка дія супроводжується ефектною анімацією.

MORTAL KOMBAT X

У героїв є декілька умінь: від слабкого до ультимативного. І якщо базові навички супроводжуються киданням кинджала або красивим піруетом навколо супротивника, то найсильніше вміння буквально показує нутрощі ворога і ламає йому кістки.

Перед боями потрібно прокачувати всю свою команду, щоб можливостей творити подібні безчинства був як можна більше.

MORTAL KOMBAT X

Серія MORTAL KOMBAT завжди була відома соковитими добиваниями. Персонажі несамовито истязались над своєю жертвою, виймаючи їй мозок і ламаючи на дві частини тіло. У мобільній версії теж можна подивитися на подібні хитрощі, але для цього потрібно максимально прокачати персонажа.

MORTAL KOMBAT X

Всі герої в грі мають власний рівень і показник рідкості. На старті доступно багато звичайних героїв. Щоб роздобути персонажів оригінальної серії, потрібно придбати спеціальні картки, в яких випадковим чином може виявитися легендарний Саб-Зіро або Скорпіон.

MORTAL KOMBAT X

Коли сюжетна кампанія пройдена, і всі боси переможені, гра пропонує взятися за участь у фракційних битвах. Гравці вибирають сторону конфлікту і починають нескінченний бій, паралельно заробляючи особливу фракційну валюту. Вона відкривають доступ в спеціальний магазин з рідкісними і найсильнішими персонажами.

MORTAL KOMBAT X
MORTAL KOMBAT X, можливо, не є кращим файтингом, адже ігровий процес дуже казуален, ціна внутрішньоігрових покупок зашкалює, а прокачування навіть одного персонажа займає не одну годину. Але якщо ви скучили за жорстокості з відміткою 18+ і хочете згадати минулі часи, то кращого не придумаєш.