Огляд про мотоперчатках

11-26-2018

Обзор о мотоперчатках
Неодноразово доводилося бачити водіїв, одягнених у закритий шолом, товсту мотокуртку, захисні штани і взуття – і без рукавичок. Або в тоненьких рукавичках, призначених для чого-то не складніше прибирання в гаражі недільним днем. Я якось дуже прив’язався до своїх пальцях, та й вам ваші руки напевно подобаються цілими. Тому давайте поговоримо про шкіряних мотоперчатках: про тих, які захистять ваші кінцівки і при цьому будуть виглядати круто.
Також хочемо вам порекомендувати огромный выбор товаров
Ця італійська компанія працює у цій сфері вже більше 30-ти років. Вони забезпечували рукавичками відомого гонщика Кенні Робертса в 1977 році, в перший рік своєї роботи. Рукавички Summer Leather зроблені з поєднання козей шкіри і Clarino – тканини, що складається з надтонких волокон з просочуванням з поліуретану. На долонях вони додатково ущільнені, плюс захист для суглобів термоформируемого поліуретану. Представлені в пісочному, чорному і білому кольорах.
Яскраво-червоні рукавички Beltway від Icon 1000 зроблені з французької волової шкіри і мають найсучасніші протектори D3O® на суглобах. Ви отримаєте стильні, добре провітрювані рукавички з середньою довжиною по зап’ястя і з ремінцем, щоб вони щільно трималися на руках. Колір, звичайно, не кожному сподобається, але все, що робить байкера більш помітним для полуспящих або набирають смс водіїв, може стати в нагоді. Можна вибрати чорні або білі.
Подорож у минуле до тих рукавичкам, які носили мотоциклісти в 70-х. Рукавички Taos зроблені з 100% шкіри і мають водовідштовхувальне і захищає від вітру покриття Hipora на зовнішній стороні і ізоляцію Thinsulate на внутрішній стороні. Застібки на зап’ястях досить міцні, на вказівному пальці лівої рукавички є гумовий «склоочисник». З наближенням холодів пора задуматися про це: ізоляція не допустить, щоб ваші руки перетворилися в заморожені шматки м’яса після довгої поїздки.
Ці класичні рукавички від Tour Master зшиті з оленячої шкіри, обробленої аніліном, з фарбуванням наскрізь. Зовнішні шви гарантують меншу ймовірність нерівностей і більший комфорт, до того ж рукавички зшиті так, що з часом вони приймуть форму ваших рук. У них є отвори в пальцях, застібка на липучці і ущільнені суглоби. Ці рукавички є в чорному і пісочному варіанті, їх рекомендується носити в більш теплу погоду.
заслужили репутацію виробника красивих і якісних речей. Diesel – один з трьох дизайнів рукавичок від RSD, і в ньому є незвичайна деталь: м’яка ребриста поверхня яка розтягується по тильній стороні руки. У Diesel також пальці з ущільненнями, долоню з ущільненням, застібка на зап’ясті, щільно утримує рукавичку. Можна вибрати між чорним і коричневим кольором.