Основні визначні пам’ятки Львова.

1-22-2019

Основні визначні пам’ятки Львова.

Однак свій ніс я туди все ж засунув 🙂 Отже, як кажуть в Одесі, Местяк №1 – чоколядова кав’ ярня «Золотий Дукат» (він же кав’ярня «Золотий Дукат»). Івана Федорова, По репутації це дуже затишне місце, в якому готують смачні кава і десерти. Наступного разу свого перебування в славному місті Львові я обов’язково туди загляну, щоб переконатися в цьому самому. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купити двері міжкімнатні львів.
Пам’ятки: Львівський оперний театр Цей старовинний пам’ятник архітектури є один з найбільш значних представників архітектури бароко в місті і входить в Ансамбль історичного центру Львова (Старе Місто), який внесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Розташований монастир за адресою пл. Музей пивоваріння (музей пива) Я вважаю будівля Львівського оперного театру одним з найкрасивіших у місті Лева. До речі, Львівський оперний театр зображений на всіх купюрах номіналом 20 гривень. Виходячи з деяких міркувань праві краю купюр зарізано.
Пам’ятки: міська ратуша, Львів з висоти пташиного польоту Багато мої знайомі знають, що я цінитель хорошого і якісного пива. Правда, поняття хороше досить відносне, оскільки на смак і колір… загалом, дізнавшись, що у Львові є Музей пива або, якщо правильніше, музей пивоваріння, я вирішив його у що б то не стало відвідати. Так воно і вийшло – відвідав я його один, так мої компаньйонки втомилися і відмовилися йти туди, влаштувавшись замість цього в кнайпі «Під Золотою Розою».