Переваги хостингу

6-15-2020
Ключові переваги VPS / VDS | VPS / VDS проти віртуального хостингу ...

Загальне поняття електронної пошти визначає її як систему, призначену для обробки, прийому і відправлення електронних листів. З технічної сторони існують спеціальні протоколи, стандарти, які регламентують обмін електронними листами. Так, передача виконується згідно з правилами простого протоколу передачі пошти – SMTP. Він створювався спеціально для цих цілей, і визначає всі існуючі функції процедури передачі. Для прийому листів діють відразу кілька протоколів, серед яких найбільш поширеними є POP3 і IMAP. Цими протоколами регламентовано порядок передачі листів з сервера на комп’ютер користувача. Також хочемо вам порекомендувати https://hosting-ukraine.cx.ua/ рейтинг українських хостингів.

Ще одним поняттям, пов’язаним з прийомом і відправкою електронних листів, є поштовий хостинг. Це послуга, яка спрямована на надання користувачеві виділеного поштової скриньки з додатковим захистом. Послуга платна і ціни на поштову хостинг різні, залежать від різних факторів. У будь-якому випадку оплата хостингу виправдовує себе повністю.

Основні функції поштового хостингу

Серед основних можливостей виділеного поштової скриньки варто назвати:

  • додатковий захист листів;
  • постійну доступність ящика;
  • прив’язку листів до корпоративного домену.

Зупинимося докладніше на окремих функціях.

Додатковий захист поштового ящика — це дуже важлива і необхідна опція. Кожен з користувачів напевно стикався зі спамом, коли на пошту приходять рекламні повідомлення різного характеру. На корпоративну пошту таких повідомлень припадає в десятки разів більше і це серйозна проблема. Захист поштового хостингу від спаму – одна з основних завдань, які повинні вирішують поштові сервери.

Крім захисту від спаму не варто забувати про персональних даних, корпоративної інформації та інших конфіденційних відомостей, які можуть передаватися за допомогою електронної пошти. Практично всі безкоштовні поштові сервери, які надають поштові скриньки приватним особам, не можуть забезпечити належний захист інформації від несанкціонованого доступу. Зламати такий поштовий сервіс та отримати доступ до всіх даних клієнтам не становить особливої праці.

Стабільність роботи і постійна доступність поштового хостингу — ось ще одна сильна сторона платної послуги. Ви не станете жертвою падіння сервера або відсутності доступу до нього протягом певного часу, як це часто трапляється з безкоштовними аналогами.

Послуга прив’язки пошти до власного домену має невисоку вартість і користується популярністю серед корпоративних клієнтів. Ще однією особливістю варто назвати цілодобову технічну підтримку і можливість збільшення дискового простору.

Переваги поштового хостингу

  • Корпоративні клієнти отримують поштову скриньку з унікальним ім’ям, пов’язаним з компанією або безпосередньо власником.
  • Використовуються найбільш швидкі та актуальні протоколи зв’язку, надається безпечний веб-інтерфейс, який виключає появу реклами.
  • Відсутня залежність від провайдера інтернету, доступ до поштової хостингу здійснюється з будь-якого робочого місця, що має вихід в мережу.
  • У зв’язку з розміщенням хостингу в іншого провайдера, пошта отримує додатковий захист від перевантажень веб-сервера.
  • Резервне копіювання інформації.
  • Можливість доступу до необмеженого обсягу поштової скриньки.