Плата Arduino Mega 2560 R3

11-15-2019

Плата Arduino Mega 2560 R3
МГц кварцовий генератор, підключення по USB, роз’єм живлення, ICSP заголовок і кнопка скидання.
Також хочемо вам порекомендувати arduino mega
Замість цього, він має Atmega16U2 запрограмований як USB — послідовний перетворювач.
Призначення: додано SDA і SCL контакти, які знаходяться поруч з AREF контактом идва інших нових контактів розташованих в безпосередній близькості від RESET, IOREF которыепозволяют шилдам( додаткові модулі, встановлюються зверху за принципом бутерброда) харчуватися від осовной плати.
Підтримка USB інтерфейсу і харчування (без зовнішнього джерела живлення).
Підтримка послідовного (Serial UART TTL) з’єднання через контакти RX TX.
Автоматичний вибір джерела живлення (USB або зовнішній адаптер).
А розрив і подальше відновлення при нормалізації).
Кабель живлення (не USB) може бути підключений за допомогою роз’єму 1 мм (центральний контакт). Вхідна напряжениеArduino, коли він використовує зовнішнє джерело живлення ( в отличиии від 5В від з’єднання по USB чи іншого регульованого джерела живлення). Ви можете подавати напруги живлення через контакт. Цей контакт виводить 5В від стабілізатора на платі.
Цей контакт виводить 3В від стабілізатора на платі. Максимальний споживаний струм не повинен перевищувати 50 м. Цей висновок на Arduino забезпечує опорне напруга, з яким працює мікроконтролер. Правильно налаштований шилд може прочитати напруга IOREF і вибрати відповідний джерело живлення.
Кнопка стартова сталева без фіксації для водомоторной техніки, мотоциклів і т. 5 або MXL шківами, шків GT2 має спеціальний профіль з анти — зазором.
В, лінійний регулятор з малим падінням напруги, 800м. А.
В, лінійний регулятор з малим падінням напруги, 800м.
Ваш відгук може бути першим.
Модулі бездротового зв’язку, антени( Wi — Fi, GSM і т. Всі замовлення приймаються on — line і будуть оброблені 7 жовтня.
Шановні клієнти. Всі інші дні-за звичайним графіком. Так само в цей період часу . Чи можна змінити в ньому список позицій.