Повноцінне збалансоване харчування – це просто і доступно кожному!

3-12-2018

Повноцінне харчування — це харчування з достатньою кількістю всіх компонентів, необхідних для нормальної життєдіяльності.
Більш високий рівень якості харчування являє собою збалансоване харчування.
Збалансоване харчування — це повноцінне харчування з оптимальними кількістю і співвідношенням всіх компонентів їжі, у відповідності з індивідуальними фізіологічними потребами організму.рекомендую купити http://chiaseed.com.ua

Виходить все дуже просто:
Потрібно знати свої фізіологічні потреби, тобто норму споживання життєво необхідних речовин (білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин).

Потрібно щодня з’їдати саме ту кількість життєво необхідних речовин, яке відповідає фізіологічній нормі.

Звучить просто, скажіть Ви, а зробити то це як, не наймаючи особистого дієтолога і не переїжджаючи на постійне проживання в санаторій з цілим штатом співробітників, складових оптимальний раціон харчування.

Якщо б не L-Balance.com – виконання озвучених вище двох пунктів у повсякденному житті дійсно було б неможливим без звернення до фахівців-дієтологів.

З L-Balance.com складання та контроль індивідуального збалансованого раціону харчування займе у Вас 10 хвилин в день. Отже, Вам необхідно зробити всього 2 кроку на шляху до здоров’я і краси.

Крок №1

Перейти в розрахунок особистої норми споживання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів.

Відповісти на запитання.
Програма видасть Вашу індивідуальну потребу в 25 основних харчових речовинах.
Більше на цьому етапі робити нічого не потрібно!

Крок №2

Перейти в калькулятор харчування.

Згадати, що Ви їли за день і по черзі вибрати кожен продукт для додавання в розрахунок.
І все!

Програма автоматично запам’ятала прораховану на першому етапі Вашу індивідуальну потребу і також автоматично прорахує дефіцит або надлишок 25 життєво необхідних речовин, отриманих Вами протягом дня, порівняно з цією нормою.
Маючи такі дані, Ви можете відрегулювати відходження від норми вживанням вітамінів або Бадів з аптеки або скорегувати раціон на наступний день. Спробуйте самі:

Дізнатися свою індивідуальної добової потреба в життєво необхідних компонентах їжі.

Перейти в калькулятор калорій і життєво необхідних компонентів їжі: білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин.