як відбувається розробка сайтів

2-7-2017

develope-min-1024x644
Розробка сайту– процес складний і кропіткий. Безсумнівно, його варто довіряти тільки професіоналові, якщо ви хочете не просто знати, що «ось, у мене є сайт», а отримувати від його наявності певну вигоду. Так як у веб-студії, що займаються розробкою сайтів, постійно надходять запитання від зацікавлених клієнтів «А як відбувається розробка сайтів», в цьому матеріалі ми хотіли б докладно відповісти на це питання. Розробка сайту – процес багатоетапний. Пропоную разработка сайтов днепропетровск по доступним цінам.

Перший етап розробки сайту – розробка ТЗ (технічного завдання). ТЗ складається фахівцями студії веб-дизайну і проходить узгодження з клієнтом. На цьому ж етапі відбувається виділення цілей і завдань, принципових для замовника. Взагалі ознакою професіоналізму студії є постійне узгодження ведення робіт по розробці сайту з клієнтом.

Другий етап – це розробка дизайну сайту. Логічно, що розробка сайту включає в себе створення унікального дизайну, від якості якого залежить позиціонування сайту і його привабливість для користувачів. Сайт повинен бути не тільки яскравим, естетично привабливим, але і зручним, функціональним і максимально інформативним. Ні в якому разі не можна допускати перевантаження сайту мультимедійними елементами, відвідувач не буде чекати хвилину за хвилиною, поки він завантажиться. Крім того, при безсумнівній помітності сайт не повинен бути химерним, вульгарним, особливо якщо мова йде про корпоративний або бізнес-сайті.

Третій етап розробки сайту – робота для верстальника. Він включає верстку вже створених сторінок. На етапі верстки важливо простежити за тим, щоб сайт виглядав презентабельно, був зручний для сприйняття.

Четвертий етап – це турбота про місце майбутнього сайту. Тобто про придбання хостингу, реєстрації домену. Після цього можна вже говорити про те, що у сайту є власний адресу в Інтернеті. На цьому етапі розробка сайту майже досягла свого результату, але є ще кілька заключних ступенів.

П’ятий етап полягає в установці ПО – програмного забезпечення – системи управління сайтом.

На шостому етапі розробки сайту відбувається завантаження вже зверстаних сторінок на сайт. До того часу сайт вже розташовується на хостингу і володіє власним доменом. Проте сайт все ще порожній, він не заповнений контентом, тобто не несе в собі ніякої інформації.

По суті, саме на сьомому етапі відбувається оптимізація сайту і заповнення сайту готовим контентом. Безпосередньо під час розробки контентом заповнюються основні сторінки, і лише після схвалення сайту клієнтом починається поступове заповнення всіх інших сторінок.

Восьмий етап розробки сайту – це вже безпосередньо здача готового продукту в експлуатацію.