РОЗРОБКА ТОРГОВИХ ТЕНДЕРНИХ МАЙДАНЧИКІВ

2-22-2020
Картинки по запросу "РОЗРОБКА ТОРГОВИХ ТЕНДЕРНИХ МАЙДАНЧИКІВ"


Якщо компанія на регулярній основі проводить закупівлі, у неї може виникнути необхідність у створенні окремого веб — сайту для організації тендерів та здійснення контролю за ними. Це дозволить зробити процес проведення закупівель максимально прозорим, простим і зручним. Ціна розробки торгової площадки фахівцями буде сформована після визначення складності поставленого завдання. Тендерна майданчик являє собою апаратно — програмний комплекс, який забезпечує взаємодію продавців товарів (по ссылке ) з покупцями до укладення угоди. Також з її допомогою можна проконтролювати виконання і дотримання зобов’язань усіма учасниками. Майданчик функціонує на основі діючи законів про проведення закупівель.

Пошук закупівель за різними критеріями. Забезпечення швидкого доступу до підготовленими документами. Створення особистого рахунку для розміщення грошових коштів. Надання різних можливостей для участі в торгах. Формування виписки по руху грошей на відкритих рахунках.

При необхідності функціонал сайту можна розширити, підключивши додаткові модулі.
З’являється можливість здійснювати закупівлі поетапно. Можна самостійно вибрати кращого постачальника з числа учасників. Фінансові кошти витрачаються більш ефективно. Компанії зможуть брати участь в торгах віддалено. Знижуються витрати часу на пошук потрібного постачальника. Операції проводяться максимально швидко, без бюрократичної тяганини. Підбір функціональних можливостей, які будуть доступні адміністрації майданчики і учасникам торгів.

Створення торговельної площадки дозволить максимально автоматизувати завдання, що виконуються кожним учасником угоди. У покупців з’явиться можливість відбирати заявки від постачальників за найбільш оптимальними параметрами (вартості, регіону та ін. Сторони обмінюватимуться важливими документами, не переживаючи про те, що вони потраплять в руки зловмисників. На рахунку фахівців компанії десятки успішно реалізованих проектів. Сайт буде повністю адаптований під цільову аудиторію, фахівці зможуть вивести його на топові позиції в пошуковій видачі. При розробці тендерної майданчики будуть враховані всі побажання клієнта.