Що порадувати мисливцю?

1-28-2021

вступ

Ніщо так не характеризує час, як особливості товарно-грошових відносин. В державі може змінитися правитель, лад і навіть релігія, але якщо в суспільстві самої твердою валютою залишаються сірники і цвяхи, рівень розвитку такого соціуму більш-менш ясний. Рекомендую кастет та іншу продукцію вибирати на https://ushop.in.ua/category/kastet/, тут кращі ціни.

З подарунками теж було якось простіше. Не так давно за історичними мірками, отримати презент у вигляді персональної металевої кружки шанувалося справжнім щастям і новим щаблем у ієрархії — а тепер цей предмет побуту колекціонують вже, що називається, заради приколу. Потім кухоль витіснив велосипед. Якийсь час ознакою хорошого тону було дарування богемського кришталю. Паралельно з цим найкращим подарунком вважалася і книга — що, до речі, правда. Особливо якщо пам’ятати, що пару століть назад володіння хоча б однією книгою було розкішшю.

Нині ж необхідність зробити кому-небудь презент вводить в ступор — настільки велика насиченість ринку споживчих товарів.
Може, краще подарувати просто конверт з пристойним статусом даруемого вмістом?

Три причини подарувати річ, а не гроші

Редакція нашої компанії вагомо вважає, що відкупитися — не найкраща затія. І ось чому:

  •  Вручення грошей може бути сприйнято неправильно, аж (як це не смішно звучить на перший погляд) до спроби дачі хабара.
  •  Деякі культурні традиції досі відзначають дарування грошей як погану прикмету. Ставитися до звичаїв можна по-різному, але нехтувати цим не можна.
  •  І найголовніше: добре підібраний презент — ознака особливого ставлення до людини і демонстрації розуміння його потреб.

Тому досить часто можна почути питання — що ж такого мисливського подарувати чоловікові? Відповісти на це одним махом непросто. Але дещо систематизувати можна.

Що подарувати починаючому мисливцеві

На перший погляд, неофіт, який ступив на стежку поклоніння Діані, повинен купити масу потрібних речей, але це вірно лише частково. Тому що головне, що повинно бути у будь-якого мисливця (і не тільки початківця) — вміння стріляти. Вчитися стрільбі потрібно на придатних для цього майданчиках — у тирі , стенді і на стрільбищі. Головні компоненти успішного навчання — хороший інструктор, справне зброю і достатню кількість патронів.

Радити дарувати патрони направо і наліво ми не будемо, краще нехай власник зброї купить їх сам. А ось що дійсно важливо — це підібрати точний боєприпас для свого стовбура. Для цього знадобляться пристрілювальні і тренувальні мішені. Нижче — «дрібні шкідники», «Лис», «Козуля», «Той, що біжить кабан» для кульової стрільби і 16-дольная мішень «Качка» для оцінки бою дробом.
У наших умовах багато власників зброї, вважаючи мішені чимось вторинним, купують їх в останню чергу, а то і зовсім відстрілюються по намальованому маркером колі. Ось ми і допоможемо їм зробити процес стрільби повноцінним.

Ще один відмінний подарунок — ніж. Довгий час режуще-колючі вироби було прийнято символічно продавати, однак ці забобони відходять в минуле.
Якою має бути подарунковий клинок мисливцеві? Загальні вимоги такі:

  • бути придатним для полювання, зокрема, до табірних робіт або обробці дичини;
  • мати харизму. Єдиної формули харизми, звичайно, немає. Але якщо ніж належить до легендарної марки, відрізняється авторською роботою або застосуванням спеціальних матеріалів — вже добре.

Перераховані вище зразки не є «єдино вірним орієнтиром», а служать лише прикладом. Насправді культових моделей набагато (на порядок — і це не фігура мови) більше і їм присвячені окремі огляди. Ще одна категорія подарунків, як корисних, так і універсальних — це чохол і різного роду тара.

На фото нижче: герметичний пакет для документів і портативної техніки, планшет на руку і сумочка на шeю. Дану продукцію можна знайти в розділі « чохли для техніки »:

Звичайно, є у нас в наявності величезний вибір і великих чохлів для зброї , а також кейсів. Але дарувати подібні речі потрібно, лише порадившись із власником. А ось що реально можна презентувати «наосліп» — це універсальні ящики для патронів і спорядження:

Здавалося б, ящик — він всюди ящик, але немає: в деяких моделях передбачені органайзери, лотки для інструментів і навіть підставки для обслуговування зброї. На підставі, знову-таки, нашого досвіду можемо стверджувати, що сама можливість встановити зброю на таких власниках в польових умовах — неоціненна. Але не завжди варто гнатися за дорогими подарунками: навіть простому ящику на 4 коробки патронів будь-який власник буде радий.

Подарунок для завзятого мисливця

Тут все складніше. У досвідчених мисливців багато куплено, налаштоване, відібрано і приладнані. Тому варіантів у нас небагато. Перший — змиритися з втратою чинника раптовості і запитати, що саме потрібно одержувачу? Адже в списку бажань професіонала числяться досить спеціалізовані пристрої, які вимагають осмисленого вибору.

Що ж це за пристрої? Наприклад, упори для стрільби:

Або кошти залучення дичини — манки і опудала : Не кажучи вже про такі «дрібниці», як оптичні приціли , далекоміри або тепловізори : Однак всі вони вибираються самим мисливцем, виходячи з ряду факторів, перший з яких — вид дичини .

Що ж виходить: завзятому мисливцеві можна нічого взяти і ось просто подарувати? Чому ж можна; пару рад у нас є. І, як не дивно, ці товари — найбільш ходові і, як наслідок, універсальні. Це речі, які потрібні завжди.

Багато вже здогадалися, що це — засоби по догляду за зброєю. Чистити матчасть треба завжди і всім, а значить, такий подарунок постійно затребуваний. Дану продукцію можна розділити на кілька категорій. Перша — мультікаліберние подарункові набори :

Це досить представницький вигляд подарунка, який з точки зору охоплення озброєння криє практично по площах.

Друга категорія засобів для чищення — хімія. Це масла, аерозолі, гелі, пасти і піни. Вони призначені для знежирення, консервації, зняття нагару / свинцю / міді / пластика і т.д., включаючи відновлення геометрії каналу ствола. Пам’ятаючи про те, що спеціалізовані витратні матеріали власник зброї (тим більш досвідчений) купить сам, вибираємо універсальні засоби для догляду.
Алгоритм тут простий: що по кишені — то і беремо. Тут теж бувають, до речі, цілі набори хімії:

Але ніщо не заважає взяти і пляшечку універсального масла підходящої ємності. Будь-який власник зброї буде радий такому подарунку.
Отже, презенти досвідченому мисливцеві ми підібрали. Стануть в нагоді вони і початківцям стрільцям.

Що подарувати підводному мисливцю

Оскільки підводне полювання — область досить специфічна, тут теж доведеться уточнити, що ж любить наш візаві?
Але, виходячи з того, що будь-який контакт з водою вимагає особливого виконання, можна порекомендувати ліхтар для рибалки , а також підводний ліхтар з високим ступенем захисту:

безпрограшні варіанти

Подарунки, перераховані вище, дуже функціональні і можуть бути відразу ж використані на полюванні, на стрільбищі або в господарстві. Вони припадуть до двору в переважній більшості випадків.
Але що робити, якщо потрібно презент явно представницького класу? Набір патчів або упаковка їжі швидкого приготування навряд чи будуть доречні на банкеті … У цьому допоможуть різного роду сувеніри , включаючи ручки, столові прибори, брелоки і скульптури.

Закільцьовуючи тему з грошима, відзначимо, що і тут є вихід: подарункові сертифікати STVOL номіналом від 500 до 10000 грн дозволять отоваритися вашому татові або чоловіку в будь-якому магазині Києва, Одеси та інших міст.

висновки

Отже, ми переконалися, що зробити справжній мисливський подарунок на Новий рік або день народження — не така вже головоломная завдання. Спектр відповідних для цього предметів варіюється від предметів розкоші до цілком утилітарних засобів.
Але найголовніше — замовити презент можна без зайвої тяганини прямо в нашому інтернет-магазині.
Звання ж самого прикольного подарунка мисливцеві завойовує … сувенірна маслянка.