Що таке безлімітний інтернет

12-19-2018

Что такое безлимитный интернет
На даний момент після введення нової лінійки тарифів супернет компанія Водафон за досить непогану абонентську плату в розмірі 115 грн анонсувала тариф з повною назвою супернет UNLIM. І за задумом в даному тарифі в абонентську плату входить безлімітний інтернет, але це тільки реклама, а як справи йдуть насправді розберемося в даному матеріалі.
Також хочемо вам порекомендувати Безлимитный интернет Ростелеком
Згідно створеної компанією водафоном політики чесного інтернету в день ви можете завантажити і передати не більше 3 гігабайт в сумі. Тобто не важливо, ви передаєте фотографію або приймаєте всі підсумовується і як тільки цифра забіжить за 3 гігабайти швидкість інтернету зменшитися до 0,8 мегабіт в секунду – це в теорії, а на практиці швидкість падає до такої міри, що крім як месенджери її більше не вистачає.
Популярні і читаються!Останні комментарииТариф супернет старт Водафон. Кому вигідно, навіщо створювалася, ціна та послуги Чергова порція нових тарифних планів від водафон. А саме лінійка SuperNet. В неї …Тариф ред XS і ред Екстра XS. Відмінності, проблеми, рік без абонплат. На даний момент всі абоненти водафон, які були підключені до тарифного плану RED XS…Водафон Pass – як відключити, як підключити. Проблеми в нових тарифах На даний момент компанія Водафон активно підвищує абонентську плату за надані їй послуги практично…Безлімітний інтернет водафон або чому «він не безлімітний»? На даний момент після введення нової лінійки тарифів супернет компанія Водафон за досить непогану…Тариф водафон family (плюс) або ще один спосіб заплутати клієнта Тариф Водафон фемелі прийшов на заміну тарифом лайт , який в свою чергу був найбільш…Ліля Ага. Відключила тільки що послугу. І в мене зняло 10 гривень відразу. За відключення….жестьНатадия Як перейти на найдорожчий пакет, з інтернетом без обмежень.у мене зараз лайффак.
Просто СТОП на 2261Людмила p.s. Нещодавно ви вітали мене з 8-річним стажем користування номером. Я пройшла від 20грн доЛюдмила Шкода,що доведеться розлучитися з вами, але 80 грн за телефон без інтернету -це занадто.