Що таке биткоин

6-27-2020

 


Чи Знали Ви, що таке Биткоин 10 років тому? Швидше за все немає, і це не дивно! Давайте розберемо, що це за валюта, звідки вона з’явилася і які її переваги. Також хочемо вам порекомендувати почитати багато цікавого на биткоин форум про біткоин та багато іншого  

Люди розділилися на 2 табори:

  • Одні вважають, що Bitcoin — це мильна бульбашка, яка коли-то все таки лопне і залишить ні з чим довірливих людей.
  • Другі переконані в тому, що Биткоин — це майбутнє, за яким стоїть витіснення реальних грошей з обігу.

Що таке Биткоин?

Для багатьох, можливо, буде подивом, але по суті це якийсь цифровий код, який з’являється на підставі технології блокчейн (якась ланцюжок блоків, побудована за певними правилами, з інформацією) і зберігається у спеціальних реєстрах. Якогось одного сховища немає, в цьому і переваги криптовалют. У всіх власників биткоин-гаманців є індивідуальний ключ, який при втраті не підлягає відновленню.

Таким чином, Bitcoin — це гроші, яких немає в природі фізично, але при цьому вони коштують в рази дорожче золота, платини і навіть нафти.

Переваги кріптовалюти Bitcoin:

При передачі Биткоинов з одного гаманця на інший не потрібні ніякі посередники (банки або інші платіжні системи).

Биткоин-рахунки можна обмежити якимись лімітами, заморозити або арештувати.

На сьогоднішній день BTC — універсальна валюта, яка приймається до оплати практично у всіх країнах світу.

Мало хто знає, але кількість Биткоинов обмежена — всього буде вироблено 21 000 000 цієї кріптовалюти.

На сьогодні, для обслуговування всієї мережі Биткоинов на планеті, залучені до роботи кілька тисяч потужних машин, що здійснюють шифрування та підтвердження всіх операцій з віртуальними грошима.

В Bitcoin не закріплено на законодавчому рівні, тому українцям доводиться самостійно вирішувати питання купівлі/продажу електронних грошей в національну валюту на гривні або ж в долари/євро через спеціалізовані обмінники.

Купити/продати Биткоины чи іншу криптовалюту сьогодні не проблема, для цього існують онлайн обмінники. Вам необхідно всього лише 10 хвилин часу для даної операції. Інтерфейс сайту побудований так, що при першому вході, Вам буде інтуїтивно зрозуміло, які дії потрібно зробити, щоб досягти бажаного результату. Найголовніше — правильно вкажіть всю інформацію. Одна неправильна цифра — і Ваші гроші може отримати хтось інший. Намагайтеся бути максимально уважними, адже сервіс не несе відповідальності за Ваші помилки.