Що таке чат рулетка

11-12-2020

Перші безкоштовні видеочат рулетка  з’явилися ще в 2009 році.  Вони стали родоначальниками такого формату анонімних знайомств. При цьому функціонал у них був досить обмеженим. По суті система з’єднувала вас з випадковими користувачами. У вас не було можливості вибрати стать співрозмовника, його країну проживання та інші важливі параметри. Багатьом цього дуже не вистачало. А тому поступово стали з’являтися аналоги з більш широким функціоналом. Але деякі з них були платними.   

Сьогодні ми не тільки розглянемо найпопулярніші безкоштовні чати по веб-камері, але і кілька платних. А також подумаємо, чи варто платити за додаткові можливості.

Як бачите, вибір досить великий. Ми не назвали навіть малої частини популярних анонімних відеочатів. Але майже всі вони мають свої недоліки. Серед ключових мінусів, характерних для більшості, можемо відзначити наступні:

  • погана модерація. Ця проблема властива майже всім безкоштовним чатрулеткам. Тут дуже багато фейків, рекламних трансляцій, неадекватних користувачів і тому подібного. І це може сильно зіпсувати враження.
  • мало корисних функцій і налаштувань. Лише рідкісні безкоштовні анонімні відеочати дозволяють вибрати стать і геолокацію співрозмовника. А тому в більшості випадків ви будете спілкуватися з людьми, з якими навряд чи зможете зустрітися в офлайні. Тому для знайомств з перспективою реальної зустрічі такі майданчики не завжди підходять.
  • застарілий інтерфейс. Виняток є, але в більшості своїй безкоштовні веб-чати виглядають дуже архаїчно. Дизайн деяких з них не змінювався 5-10 років. З одного боку, це не впливає на саме спілкування. Але з іншого, зараз подібний дизайн-відвертий пережиток минулого.
  • не завжди гідна якість відео і звуку. Якщо ресурс не приносить хорошого доходу, розробникам складно впроваджувати нові технічні рішення. А тому не дивуйтеся, якщо картинка і звук будуть далеко не кращими.

1.і подібних недоліків можна назвати ще багато. Часом це незначні дрібниці, але коли вони накладаються один на одного, загальне враження сильно псується. Саме тому все більше користувачів переходять на платні аналоги, позбавлені таких явних мінусів.

Що можемо сказати в результаті? якщо анонімний відеочат вам потрібен просто для ненав’язливого спілкування без особливих перспектив, можна користуватися безкоштовними сайтами. Їх базового функціоналу буде цілком достатньо. Але якщо вам потрібні додаткові настройки, фільтри і зручні інструменти для комунікації, варто розглянути платні ресурси. Та й модерація тут на рівень вище. Так що ніхто не зіпсує вам враження від такого формату знайомств.

У будь-якому випадку радимо спробувати різні варіанти, щоб зрозуміти, що підходить вам найкраще. На щастя, вибір сьогодні просто величезний. А кількість цікавих ресурсів для онлайн-спілкування з кожним роком тільки збільшується.