Що таке хостинг

9-18-2019

Що таке хостинг і домен якщо розповісти простими словами? Для початку хочу сказати, що без цих двох речей ви не зможете розмістити свій сайт в інтернет, який би ви курс не купували по сайтостроению, вам доведеться купити хостинг і домен, що б ваш сайт «народився» на просторах всесвітньої павутини. Хочемо порекомендувати замовити хостинг на сайті https://adminvps.ru/host/hosting_holland.php

І так пробіжимося по черзі і максимально коротко.

Навіщо потрібен хостинг сайту
Створений сайт, в самому банальному вигляді являє собою купку файлів розміщених у вас на жорсткому диску, і, що б ваше дітище стало всім видно – цю купку файлів необхідно розмістити так, що б її переглянув будь-який бажаючий.

Але, проблема в тому, що на ваш комп’ютер не може зайти будь-хто, їм можна користуватися тільки ви, так і з точки зору безпеки – це найкращий варіант для заселення вашого комп’ютера різними вірусами та іншими шкідливими кодами, коли до вашого комп’ютера відкритий доступ ззовні кому завгодно і коли завгодно.

Сервер і хостинг
Спеціально для цього були створені так звані сервери, які надають певну кількість місця на вінчестері під будь-якого користувача. Ці місця доступні для зовнішнього світу, але тільки в плані перегляду і копіювання інформації до себе на комп’ютер. Причому, ці функції теж можна спокійно відключити.

Так ось, на це місце можна не просто перенести якісь файли-відео, музику, картинки і т. д. сюди можна розмістити файли вашого сайту, і всі бажаючі зможуть подивитися ваше творіння. Це місце називається хостингом. Ви можете користуватися як безкоштовним хостингом, так і платним, у другого є свої вагомі переваги.

Що таке хостинг простими словами
Хостинг-це місце на сервері, яке вам надає певна компанія. Компанія, яка надає хостинг – називається хостинг провайдер.

Але, розміщення файлів сайту на хостингу мало, що б будь-який бажаючий міг його відвідати. Чому? Відповідь проста! Звідки люди можуть знати, як знайти це місце і переглянути ваш сайт?