Контекстна реклама

4-9-2020
Контекстная реклама в компании UAATEAM

Ведення контекстної реклами в Яндекс і Google.
Збільшимо кількість заявок більше, ніж в 1, 5 рази.
Налаштуємо всі формати для максимального охоплення.
Використовуємо максимум можливостей рекламних сервісів. Робимо креативи всіх можливих форматів, налаштовуємо таргетинги на всі сегменти ЦА. Тому наша мета – не роздування бюджету, а максимум віддачі від реклами і довгострокове співробітництво.
Щоб контекстна реклама вашого сайту була як можна більш ефективна, ми підбираємо ефективні запити, визначаємо цільову аудиторію, затверджуємо бюджет. Також хочемо вам порекомендувати контекстная реклама заказать 

Спеціаліст по контекстній рекламі становить продають тексти оголошень, відповідно до вимог систем. Проводиться налаштування кампанії, згідно з обумовленими фразам і бюджету. Проводиться щоденна перевірка ставок, періодично — уточнення фраз і коригування оголошень. Формуємо і надаємо детальну звітність, проводимо аналіз ефективності. Ми беремо на себе всі клопоти, пов’язані з підключенням і установкою систем аналітики контекстної реклами. Ви економите час і гроші, які довелося б витратити на рішення цієї задачі. Підключимо сервіс обліку дзвінків на ваш сайт. Піднімайте ефективність продажів в реальному часі.

Ми налаштуємо сервіси з обліку заявок і дзвінків з сайту, покажемо, як з ними працювати, щоб отримувати максимум продажів з онлайну. Облік лідов — просто необхідність, якщо хочете ефективно витрачати рекламний бюджет, а не зливати його даремно.
Поетапна налагодження та запуск рекламних кампаній.

Наші менеджери готові прямо зараз обговорити ваші задачі.
Налаштування і ведення вашої групи або аккаунта в соціальній мережі гарантує прямий контакт з потенційним клієнтом, збільшує впізнаваність бренду і організує спілкування з клієнтами для повторних заявок і рекомендацій вашої компанії.
Отримання видимості і трафіку з пошукових систем — це довгострокова, але перевірена і надійна стратегія просування бізнесу. Пророблене SEO стабільно призводить цільових користувачів. А так як користувачі самостійно знайшли вас в пошуку, то лояльність і конверсія цієї аудиторії значно вище, ніж в інших каналах інтернет — маркетингу.
Якщо ви вибрали SEO — компанію, але не розумієте, як ведуться роботи і чи варто вірити обіцянкам менеджерів, ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНО оцінити роботу вашого підрядника і провести аудит поточного пошукового просування.