Що таке лендінгем пейдж

Что такое лендинг пейдж
Результат проектування – це готовий сайт, який залишиться лише «прикрасити». У послугу входять: розробка послідовної структури, написання інформативного тексту, створення продають заголовків і чіпляють кнопок. Не просіть дизайнера писати тексти. Тільки так ви досягнете wow — ефекту і реально збільшите продажу. Унікальний за структурою сайт залучає в 2– 3 рази більше клієнтів, ніж сторінка, створена в стандартному режимі конструктора. Брифингование Підготуємо індивідуальні питання про вашому бізнесі, відповісти на які ви зможете як письмово, так і в телефонному режимі. Перше, що бачить людина на сторінці. Дескрипт допомагає зрозуміти йому, що він потрапив у потрібне місце Цепляющие тригери Це «спускові гачки», які переконують людину, що йому потрібен саме ваш товар, бажано прямо зараз. В залежності від типу сайту це: опис вигод, рішення проблеми, акції, кейси Буліти В даному випадку – списки переваг, які отримає клієнт від виконання цільової дії. Позиціонування Будь-яке торгове пропозицію потрібно піднести в «солодкій упаковці». Хто ви, що пропонуєте, чим краще. Ми дамо відповіді Макет Перед написанням тексту ми надішлемо вам на ознайомлення отрисованную структуру. Наше завдання – знайти її, скласти портрет «ідеального клієнта», вибрати методи впливу Мета Одностраничник вирішує конкретну задачу: заявка, дзвінок, отримання контактів (e — mail, телефон). Текст і структура розробляються на основі обраної мети. Потрібно недороге рішення для залучення «дорогих» клієнтів.
Також хочемо вам порекомендувати замовити лендінг в Києві
У структурі відображається все: від продає заголовка до можливого меню, розташування контактів кнопок соціальних мереж, лічильника. Цю роботу також бере на себе копірайтер.
Структура майбутнього сайту розділена на логічні блоки. Кожен відводиться під окремий пласт інформації. Медіаконтент Підбираємо картинки, фото, відео, аудіо, які допоможуть дизайнеру (а згодом користувачам) краще зрозуміти текстовий посил. Потрібно недороге рішення для залучення «дорогих» клієнтів. Оригінальна концепція Якщо ваша пропозиція не можна назвати стандартним, ми запропонуємо оригінальну концепцію її подання. Вам залишається довіритися креативності копірайтера. Сторителлинг Або історія від творця, експертна думка. Ефективний прийом, що викликає довіру у клієнтів.