Що таке яндекс цілі на формах

1-27-2019

Что такое яндекс цели на формах
З допомогою автоматичної підказки можна звузити результати пошуку до можливих відповідників при введенні тексту.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Відстеження форми в GTM для аналітікс і яндекс мо.
Відстеження форми в GTM для аналітікс і яндекс мо. Ніде не зміг знайти докладної інструкції, як правильно налаштувати цілі на відправку форми (наприклад) Яндекс Метрики через Google Tag Manager. До цього моменту все вірно. Далі йдемо у GTM, створюємо новий тригер (або новий тег. com/ 9uxmvx І до речі, мети в метриці потім можна буде дивитися стандартно.
В принципі, Ви відписали все вірно. У ньому прописуємо js — код для відправки даних про спрацювала мети в Метрику. Потім налаштовуємо саму мету в метриці.
На якій сторінці розташовується форма (або вона розташована на всіх сторінках сайту). com/ 9uxmvx вказаний фільтр, який допомагає обмежити прослуховування відправки форм тільки на потрібних сторінках (при потрібних умовах). Для того, щоб можна було вказати яку саме форму потрібно відстежувати, на першому етапі установки тригера вказуємо на яких сторінках вона присутня.
В принципі, Ви відписали все вірно. У ньому прописуємо js — код для відправки даних про спрацювала мети в Метрику. Потім налаштовуємо саму мету в метриці.
На якій сторінці розташовується форма (або вона розташована на всіх сторінках сайту). com/ 9uxmvx вказаний фільтр, який допомагає обмежити прослуховування відправки форм тільки на потрібних сторінках (при потрібних умовах). Для того, щоб можна було вказати яку саме форму потрібно відстежувати, на першому етапі установки тригера вказуємо на яких сторінках вона присутня. com/ 9uz1df хоча метрика збирає дані (мета тільки так і не вийшло зловити).
Підкажіть адресу сайту і яку форму ви хочете відслідковувати.
Адреса сайту — я там на всі форми події спробував налаштувати. Можу я попросити надіслати посилання на попередній перегляд версії GTM. јрдВы забули додати правила для кожного з тегів.
Швидше за все, дані в метриці не з’являться, т.
Якщо це так, то Вам необхідно дещо змінити налаштування GTM сайту. Йдемо в налаштування тега на тригер, який створили раніше. У режимі попереднього перегляду тестуємо зміни.
Опитувальник відкриється в новому вікні. Ви можете заповнити його трохи пізніше у вікні.