Создание интернет-каталога

Стильний дизайн
Ми розробимо для Вашої компанії Стильний, Сучасний, Привабливий дизайн сайту за помірну ціну
Чуйний сайт
Сайт автоматично адаптується під будьякі екрани і забезпечує коректне відображення на будьякому пристрої: комп’ютер, ноутбук, планшет, телефон. Ми пропонуемо создание интернет-каталога
Швидкість сайту

Застосування технології стиснення і об’єднання CSS, JavaScript, шрифтів і зображень, зменшує кількість запитів HTTP і загальний розмір файлу, збільшуючи швидкість завантаження сайту
Функціонал сайту

Наші сайти працюють на модульної платформі, що дозволяє розширювати і поліпшувати сайт без обмежень. Ви можете замовити розробку додаткових функціональних можливостей до існуючого сайту.
Використання вебдизайну з елементами фірмового стилю замовника (логотип, корпоративні кольори). Ви заповнюєте бриф на створення сайту і відправляєте його нам. Або надсилаєте технічне завдання на розробку сайту або просто наявну інформацію і бачення того, як повинен виглядати Ваш сайт, які функції повинен підтримувати, скільки сторінок він буде утримувати і яка потрібна структура сайту і колірні переваги.
Формування вартості

На основі наявної інформації, наш менеджер розрахує вартість створення сайту і терміни реалізації Вашого проекту. Після чого зв’яжеться з Вами по телефону або електронною поштою для повідомлення про сформованих умовах, після узгодження яких можливо приступити до розробки Web сайту. Але перед розробкою укладається контракт і здійснюється оплата в розмірі 50% від всієї вартості.