Создание логотипа компании

Логотип – найважливіший засіб ідентифікації бренду. З його допомогою торгова марка здобуває видимий, матеріальний спосіб, який «прочитується» споживачем швидше слів. Тому будь-яке, навіть позірна незначним, упущення в дизайні логотипа в подальшому може призвести до неправильного або небажаного сприйняття бренду.
У нас найкраще создание логотипа компании.
Професійна розробка логотипу або ребрендинг логотипу компанії Fabula Branding не віддільні від комплексної роботи над проектом. Ми створюємо логотипи, кожен з яких не тільки гармонійно вкладається в «сюжетну лінію» бренду, але дозволяє розкрити його найбільш повно, розставивши необхідні акценти.
ЛОГОТИП
Створення логотипу включає в себе наступні етапи:

розробка загальної концепції та кількох подконцептов майбутнього фірмового знака компанії або торговельної марки;
опрацювання накреслення, стилістики, підходів до візуалізації ідеї;
детальна промальовування командою дизайнерів, ілюстраторів і фахівців щодо шрифтів унікального візуального образу майбутнього товарного знака, кожен з подконцептов якого детально продуманий і відповідає всім критеріям грамотного візуального ідентифікатора бренду.
При розробці логотипу враховується, на яких носіях він буде розміщуватися, наскільки він адаптивний, витримує перевірку на інверсію і відображає головну комунікацію, закладену в торговельну марку. Залежно від поставленої у брифі завдання логотип може бути як шрифтовым, так і з додатковими ілюстративними елементами, лаконічним і витіюватим, одноколірним і строкатим, що відображає кілька ідей або одну ключову. Будучи ідентифікатором бренду і носієм його індивідуальності, фірмовий знак стає