Товарна CPA мережа

11-20-2019

Мета нашої компанії — заробіток на продаж якісного товару, а не на різниці ставок, як у більшості партнерських мереж. Таким чином нам вдається давати одні з найвищих ставок на ринку СРА — програм. За регламентом компанії, комісію СРА — мережі забирає наш партнер. А відсутність зайвої ланки посередника у вигляді E — мережі, що дозволяє працювати з партнерами набагато швидше, прозорішим і взаємовигідне. Наша команда професіоналів забезпечує високий сервіс на всіх етапах роботи. Ви можете знайти їх в особистому кабінеті, або замовити у наших фахівців відділу розробки. Просунута статистика з широкими можливостями відстеження.Також хочемо вам порекомендувати https://lucky.online

Але найбільше ми хочемо звернути Вашу увагу на ряд особливостей, які відрізняють нас від інших мереж і роблять Вашу роботу з нами приємніше і ефективніше. Одні з найвищих ставок на ринку. Є трафік на відсутній у нас товарний оффер. Зробимо все можливе, щоб запустити і забезпечити Вас гідними відрахуваннями. Власний колл — центр забезпечує якісний прозвін заявок протягом перших 5 хвилин після її надходження. Всі оператори проходять навчання, мотивовані, і тому ми маємо високий відсоток схвалення заявок і маленький відсоток відмін. Ми з радістю запропонуємо Вам топові умови по будь-яких потрібних офферам, просто напишіть в тікет або персонального менеджера. Реферальні відрахування 5% від обороту Ваших партнерів без активного трафіку. Вам щомісячний бонус до 5% на мінімальний залишок по Вашому гаманцю.

Всі представлені оффери — наші, тому ми дійсно даємо одні з найвищих відрахувань на ринку. У зв’язку з цим, закуповується виключно якісний товар, адже наша компанія відповідає своєю репутацією перед покупцями, і тому ніхто не зіпсує Ваш джерело трафіку. Ми не заробляємо на Вас, використовуючи різницю ставок рекламодавець — Вебмастер, ми заробляємо разом з Вами на продажу тільки якісного товару. Наша філософія — зробити Вашу рекламну кампанію успішною і обмінятися з Вами досвідом. Ми звертаємося з веб — майстрами, як з нашими партнерами, і ми робимо все, щоб Ви відчули себе частиною нашої команди. Для постійних партнерів індивідуальні умови співпраці. Також можливе надання оборотних коштів під Ваш трафік.