True Lab виводить Victoria Wilds на новий рівень у вражаючій версії Deluxe

8-19-2021

True Lab випускає делюкс-версію одного зі своїх хітів усіх часів – слота Victoria Wilds. Насичений додатковими функціями і збільшеними потенційними виграшами до х25 000 ставок, геймплей Victoria Wilds Deluxe є вельми перспективною розробкою. Саме тому гравців вже очікують покращений геймплей і висока волатильність.

Хітовий слот Victoria Wilds від True Lab і його покращена механіка – відмінне доповнення до бібліотеки софтів з високою волатильністю та в категорію ігрових автоматів на гривні. Що цікаво, новинка вже доступна в кількох українських онлайн-закладах.

Victoria Wilds DeluxeКомпанія True Lab в черговий раз довела, що є серйозною ігровою студією, здатною створювати першокласні софти, які варті часу найдосвідченіших гравців.

Увага до деталей приносить свої плоди

Як і зазначалося, коли розробник оголошує про випуск версії Deluxe, Victoria Wilds Deluxe виправдовує очікування. Попри те, що гра і так була чудова, покращена механіка, додаткові функції і високі максимальні потенційні виграші тільки роблять цю розробку ще більш захопливою і корисною.

Однак тут є не тільки вайлди для розширення та безкоштовні обертання. Дія гри відбувається за кількома сценаріями – від пустелі до пишного оазису і, нарешті, до стародавнього храму. Все це в поєднанні з неймовірним саундтреком, який максимально доповнює загальну атмосферу.

Улюблена гра з самого початку

Команда True Lab дійсно серйозно ставиться до справи, виконує свої обіцянки і, як правило, навіть трохи більше. У них є хоч і невелика, але постійна бібліотека вражаючих ігор.

«Victoria Wild – це виняткова гра в історії True Lab у багатьох відношеннях. З моменту початкового запуску слот завоював неперевершену популярність серед гравців. І все ж ми сподіваємося побити наші особисті рекорди з версією Deluxe і охопити ширшу аудиторію», – сказала Катя Настюшкіна, директор з маркетингу True Lab.

Victoria Wilds DeluxeДля цього в Victoria Wilds Deluxe додані Waterfall Wilds, присутні в попередній версії, але тепер вони з’являються на всіх шести барабанах, перетворюючи поле в гігантський Wild.

Щоб ще більше задовольнити потреби гравців з високими ставками, введена опція Bonus Buy, яка миттєво активує особливу частину – обертання Temple Free Spins і функцію Wheel of Desire.