Установить парковочное оборудование

8-12-2017

Бар’єр антипарковочный «Unipark» (Італія)

Дистанційний блокіратор в’їзду на місце паркування, оптимально виконує свою функцію. Універсальний у зоні свого застосування. Це може бути і житловий сектор і підприємство і закрита база. Ми допоможимо установить парковочное оборудование.

При використанні бар’єра UNIPARK, який є автоматичним, ви маєте можливість закріпити місце стоянки для свого авто. Невелике натискання кнопки, ще не виходячи з машини, приводить в дію паркувальне обладнання: воно опускається або піднімається;

Управління за допомогою електроніки і низька напруга двигуна (24В) автоматизованого обладнання бар’єру UNIPARK, гарантують електричну безпеку у використанні. Автоматичний ланцюгової бар’єр «САТ» Італія прекрасний у своєму дизайні і виконає не тільки функцію резервування паркувального місця, але і послужить прекрасним доповненням в міському пейзажі. З його допомогою відкривається можливість контролю проїзду до 16м і регулювання пішохідних та інших закритих зон. Ця модель:

chain barrier2
Універсальна в застосуванні;
Повний комплект автоматичної системи;
Керуючий блок, повний привід, радіоприймач та інше, розташоване в середині стовпа.

Оснащена системою швидкої розблокування. При будь-яких непередбачених обставин чи відключення електроенергії, легким рухом ключа в замку безпеки, ланцюг від’єднується.