Вибираємо постільна білизна для дому.

1-8-2019

Вибираємо постільна білизна для дому.

Здоровий сон – запорука душевного здоров’я. Значить і постільна білизна має бути комфортним і приємним на дотик. Основним критерієм при виборі постільної білизни є матеріал, з якого воно виготовлене. Найбільш практичним вважається льон, який зігріває взимку, охолоджує влітку. Лляне полотно досить гарне, міцне, м’яке. 100% льон дуже сильно мнеться, його складно відпрасувати, тому виробники все частіше стали виготовляти білизна із сумішей льону та бавовни. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить одеяло киев.
Таке поєднання робить тканину більш приємною на дотик, вона менше мнеться, її легше прасувати. Льняна постільна білизна відрізняється особливою тонкістю і міцністю. Льон — найбільш довговічний, його можна прати багато разів — тканина не протреться, не злиняє. Однак, комплекти з льону — досить дороге задоволення. Бязь виглядає однаково з лицьового і виворітного боку. Вона щільніше, ніж батист, при цьому не блищить, як сатин. Бязь добре переться, коштує недорого. Тканина з бязі ідеально підходить для повсякденного використання.
У зимовий час бавовняна білизна з бязі чудово зберігає тепло. Єдиний мінус – довго сохне, важко прасується. Батист — приголомшливий матеріал, легкий, красивий, ніжний. Для виготовлення такої тканини використовується льон або бавовна. Батист — відрізняється рідкісним переплетенням ниток. Постільна з батисту підходить для спекотного періоду. Однак, батист не призначається для постійного використання, так як після двох десятків прань він втрачає свої фізичні властивості, зовнішню привабливість.