Як грати в Техаський Холдем

8-19-2019

Как играть  Техасский Холдем
Цей сайт присвячений виключно Холдему. Ви дізнаєтеся всі основи і зможете почати гру. Рекомендую Вам прочитати цю сторінку, а також комбінації і правила, які починаються з навчальних відео.
Також хочемо вам порекомендувати situs judi online
Кожен гравець починає гру з двома особистими закритими картами. Є три етапи («три вулиці») роздачі спільних карт. Вони здаються для всіх лицьовою стороною догори, з торгами після кожної здачі.
Кожна свіжа рука виникає з маленького блайнда, великого блайнда і раунду торгів.
Коли початковий раунд торгів завершується, дилер видає головні три загальні карти, які називаються «флоп».
Дилер видає четверту спільну карту, яка називається «терен».
Потім дилер здає п’яту спільну мапу що зветься «рівер».

Згідно з правилами холдема після завершення торгів в останньому раунді (коли на столі 5 карт) комбінації порівнюються. Виграє найкраща комбінація з п’яти карт, употребляющая довільне поєднання з 5 — ти спільних карт і двох особистих закритих карт. В poker online торгів програма автоматично визначає кращу руку, яка і отримує банк.
Всі варіанти покеру — «техаський холдем» містять у правилах невеликий блайнд (small blind або SB) і великий блайнд (big blind або BB). Це вимушені ставки гравців сидять після «баттона», (фішки, що позначає роздає). Ці ставки є реальними, і будь-який гравець у грі зобов’язаний або зрівняти великий блайнд, або підняти ставку, або спасувати. Баттон говорить останнім, це дуже зручно, тому це право не затримується в одного гравця, а з кожної нової роздачі рухається по столу за годинниковою стрілкою, даючи кожній людині рівні можливості.
Завершальні два етапи торгів йдуть частинами від .
За правилами poker88 з гравець має право ставити будь-яку суму від найменшої ставки до розміру банку. Вважаючи, що третій гравець піднімає ставку до розміру банку, сукупна величина банку тоді складе .
У варіанті гравець має право вчинити довільну ставку: від найменшої до найбільшої кількості фішок, що є перед ним.
В турнірному покері блайнди через обумовлений час піднімаються. Крім того, за правилами, завершальні раунди включають анте (міні ставок від кожного гравця за столом), з метою відразу збільшити банк, а значить зробити гру більш гострою і динамічною.
Для продовження навчання подивіться правила сторінки холдема і комбінації.