Як краще приймати телевізійний сигнал.

Як краще приймати телевізійний сигнал.
Інтерактивне ТВ і Цифрове ТБ, IPTV і DVB-C, мають багато спільного, наприклад, дозволяють дивитися сучасне телебачення у відмінній якості. У той же час, вони є різними послугами, розраховані на різну аудиторію і надають різний підхід до перегляду телевізора. У цьому матеріалі ми розглянемо обидві послуги і розповімо про те, як вони працюють, що у них спільного і що їх розрізняє. Для прийому сигналу з супутника використовується центральна головна станція, на якій розміщена велика частина приймального обладнання. З супутника сигнал приймається відносно невеликими (2.4 метра) офсетними антенами, що забезпечують відмінний рівень сигналу і стабільність прийому. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://viasat.ua/ru/partners/sputnikovoe-tv-odessa.
Весь вхідний на приймач зашифрований потік йде через CAM-модуль (спеціальний пристрій, що використовується для дескремблирования потоків), а смарт-карта (карта доступу) є лише унікальним ключем для доступу до контенту. Виходить, операторам доводиться використовувати одну карту доступу для кожного телеканалу, і, відповідно, за окремим CAM-модуля. Деякі CAM-модулі можуть відкривати відразу кілька телеканалів, але лише з одного транспондера. Ми використовуємо тільки модулі, які рекомендують використовувати телекомпанії, від їх стабільної роботи залежить якість послуги. Різні потоки групуються (мультиплексируются) на спеціальних пристроях – мультиплексорах, після чого зашифровуються системою умовного доступу і подаються в магістральну мережу.
Магістральна мережа роздає сигнал на окружні головні станції. Сигнали від студій, одержувані в стислому цифровому форматі SDI, необхідно попередньо перетворити (стиснути) в формат MPEG-2/4. На їх виходах з’являється звичний Multicast-потік, відповідний стандарту MPEG2-TS. Саме стислі потоки подаються на вхід мультиплексора, а потім на систему скремблювання. Після обробки пакету телеканалів DVB-C системою шифрування, Multicast-потоки розходяться по мережі IP на окружні головні станції.