Як накрутити лайки в Instagram !!!!

9-6-2019

Для початку трохи довідкової інформації, при нашому рівні освіти молоді це, принаймні, не завадить Piar4you лайки инстаграм — поширена в соцмережах форма відгуку на вашу публікацію від інших користувачів. В Instagram передбачений один варіант фідбек — позначка у вигляді сердечка, яка говорить про вашу зацікавленість публікацією. Але накрутка лайків в Инстаграме служить не тільки для підвищення самооцінки авторів публікацій.

Достатня кількість сердечок під постом гарантує йому показ у стрічці користувачів, які навіть не підписані на аккаунт творця. Все просто: щоб вашу публікацію в Instagram побачило якомога більше людей, її потрібно обов’язково забезпечити великою кількістю позитивних відгуків, що простіше зробити накруткою. Не варто забувати і чисто психологічний факт — люди охоче переглядають пост в Instagram з накруткою сотень лайків, це можна уподібнити того, як приростає вже існуюча чергу новими покупцями. Вони навіть і не планували купувати товар, але сам факт присутніх людей просто їх зацікавив. Що позитивно позначиться на охопленні аудиторії вашої наступної публікацією, знову ж таки, якщо вона буде привабливою.

Деякі з цих нових передплатників поділяться вашим фото, що в свою чергу стане причиною появи нових передплатників. Сніговий ком накрутки лайків обов’язково буде рости, але обов’язковою умовою цього процесу є якість снігу, тобто вашого контенту. Instagram показує просто феноменальні темпи зростання. За останній рік аудиторія цієї соцмережі зросла майже на 40%, обігнавши в два рази всі великі сервіси віртуального спілкування. Більше того, сам формат платформи та особливості її спільноти просто ідеально підходять для просування якого — небудь модного продукту. Тому і запит на накрутку instagram лайків останнім часом різко актуалізувалася. А якщо взяти до уваги нещодавню заяву про плановані нововведення, то, мабуть, для продажу товару перспективний соцмережі просто не знайти. Инстаграма зберігається вже понад 50 млрд.