Як орендувати автомобіль.

1-2-2019

Як орендувати автомобіль.

Прокат автомобілів (оренда транспортних засобів) — здача автомобіля без водія на певний період часу (від декількох годин до декількох місяців і навіть років). Саундерс відчув інтерес до подібної послуги і почав розвивати цей напрямок свого бізнесу. Вартість прокату автомобіля в компанії Саундерса становила 10 центів за милю. Бізнес став нерентабельним і компанія збанкрутувала. Інша, паралельно розвивається з компанією Саундерса компанія, була заснована Уолтером Якобсом (Walter Jacobs). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі прокат Honda Accord.
Її історія трохи більш успішна: незадовго до початку Великої депресії вона була продана таксомоторної компанії Yellow Cab (власник Джон Херц). Ключовою складовою успіху Hertz була оренда в аеропортах, в розрахунку на ділових людей. Після Другої світової війни починається підйом економіки, що позитивно позначилося і на індустрії прокату автомобілів. Умови оренди (прокату) розрізняються практично у всіх компаніях.
Вимоги договору оренди можуть включати обмеження по добовому пробігу автомобіля (перевищення сплачується за кожен кілометр), обмеження по території експлуатації (наприклад, багато московські прокатні компанії обмежують зону експлуатацією Московською областю, а петербурзькі — Ленінградської) і т. Штрафними санкціями карається здача невимитий машини, пошкодження салону і кузова, нестача палива і т. Великі компанії, що пропонують прокат автомобілів (Avis, Hertz, Enterprise та інші) маючи парк в кілька десятків тисяч автомобілів, безперервно переміщаються між станціями оренди, не можуть публікувати в прайс — листах повний список всіх автомобілів, є у наявності.