Як орендувати сервер

Как арендовать сервер
На жаль, ми не знайшли серверів, що підходять під ваші вимоги. Спробуйте змінити критерії пошуку або зверніться у відділ продажу.
Також хочемо вам порекомендувати походите вот тут
Для одного домена у подарунок. RU підготують вибраний вами сервер в день звернення.
Обладнання розміщується в одному з кращих ЦОД Москви.
Парк підмінних серверів дозволить скоротити час простояпри міграції і апгрейд.
У разі виходу з ладу комплектуючих ми оперативно замінимо їх.
Форма відправлення заявки дозволить отримати технічну підтримку в будь времядня і ночі.
При відмові від послуг, невикористані кошти повернуться на рахунок.
Опишіть ваш проект і ми зробимо вам персональне пропозицію.
Оренда виділеного сервера стане відмінним рішенням для власників комерційних сайтів, корпоративних ресурсів, ігрових серверів і складних веб — додатків. Оренда сервера — це замовлення дуже продуктивного комп’ютера Windows або Linux зі спеціальним набором програм на певний строк. Ми забезпечимо сервер швидким з’єднанням з Інтернетом, постійним підключенням до електрики та професійної технічною підтримкою, яка допоможе впоратися з апаратними та програмними складнощами. Ціна такої послуги, як правило, вище в порівнянні з VPS і віртуальним хостингом. Використовуючи фільтри, ви зможете вибрати підходящу машину під ваш бюджет і потреби.
Скористатися конфігуратором і самостійно вибрати комплектуючі для сервера.
Написати нам заявку і замовити унікальну конфігурацію сервера.
Ще одна причина придбати хостинг виділених серверів — сучасні та захищених дата — центри (ЦОД), у яких розміщуються сервери. Вони розташовані в Москві і вважаються одними з найнадійніших в Росії. В них використовуються охоронні системи з біометричною ідентифікацією, джерела безперебійного живлення, системи пожежогасіння та кондиціонування. Це забезпечить безперервну роботу серверів і ваших проектів.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності із законодавством РФ. При будь-якому использованииматериалов сайту письмова згода обов’язково.
Політика конфіденційності для веб — сайтів РЕЄСТР.
В рамках домовленості про стратегічне співробітництво компанія Agava і REG. RU об’єднують свої зусилля у області надання послуг хостингу та реєстрації доменів. вся технічна підтримка і консультації виявляється фахівцями REG.
Перевіряємо дані всіх доступних партнерських мереж у url — параметрах. Залишить тільки останню створену, інші видалить.