Як орендувати сервер

Как арендовать сервер

Якщо людина веде блог, то в більшості випадків достатньо і базового віртуального хостингу. Але якщо мова йде про сайт великої корпорації, інтернет-магазині або онлайновому сервісі – тут потрібен власний потужний сервер. Головне питання, яке турбує більшість замовників – це вартість оренди фізичного сервера. 

Хочемо порекомендувати deltahost.ua/dedicated.htmlТут все залежить від конфігурації. Вартість оренди сервера з 2 Тб дискового простору, 8 Гб оперативної пам’яті і двоядерним процесором – 98 у.е. в місяць. А якщо мова йде про 12 Тб дискового простору, 256 Гб ОЗУ і 20-ядерний процесор-вартість оренди фізичного сервера обійдеться в 503 у. е. на місяць. Чи є в цьому переваги?

Звичайно ж є. По-перше, комп’ютерне залізо дуже швидко застаріває і дешевшає. Один тільки факт покупки скидає ціну на 30%, далі ціна знижується на 15% на рік. Тому сервер вже через 5 років втрачає в ціні в 3 рази, якщо звичайно не вийде з ладу. Продати його можна буде лише в кілька разів дешевше. Плюс на нього витрачається дорога електроенергія.

Орендуючи сервер у компанії, Ви позбавлені багатьох цих проблем. Ви просто отримуєте необхідні потужності для підтримки працездатності високонавантаженого сайту. Будь-яку поломку ми ремонтуємо за свій рахунок, не перекриваючи доступ до Вашого сайту. Немає витрат на оплату інтернету та електроенергії.

Оренда сервера на хостингу
Найголовніша перевага оренди сервера в ЦОД – це надійність і безперебійність її роботи. Варто сайту лише ненадовго перестати бути в мережі-і позиції в пошукових системах поповзуть на кілька пунктів вниз. Та й довіри з боку користувачів буде набагато менше. Мало хто захоче робити покупки в Інтернет-магазині, який час від часу пропадає з мережі.

У компанії безперебійність роботи забезпечують:

Потужні джерела безперебійного живлення;
Кілька резервних оптоволоконних каналів зв’язку;
Надмірність обладнання для можливості гарячої заміни.
До сервера надається повний доступ. Можна взяти сервер в оренду з попередньо встановленою ОС і необхідними програмами, а можна встановити необхідну операційну систему самостійно. Сервер можна модернізувати і додавати необхідні елементи самостійно за додаткову плату.