Як орендувати Windows сервер

Как арендовать Windows сервер
Захист персональних даних в 1САренда сервера 1С1С: Звітність. Автоматичне заповнення реквизитов1С — ЭДОEFSOL: Завантаження документів.
Також хочемо вам порекомендувати походите вот тут
Буде виділено ядер Intel Xeon.
Віртуальний сервер Windows від спеціалістів по віртуалізації – більше, ніж просто VPS. Оборот підрозділів виріс в рази без збільшення штату співробітників.
Зараз команда Смарт Офісу володіє багатими знаннями віртуалізації та налаштування серверів.
Оренда віртуальної машини Смарт Офісу – не просто надійна платформа для розгортання додатків. Ми пропонуємо весь свій досвід побудови та налаштування віртуальних машин.
Ми також постаралися зробити нашу пропозицію по оренді віртуального сервера Windows більш насиченим, ніж у середньому по ринку.
Ми використовуємо надійний дата — центр рівня Tier3, а також використовуємо найкраще обладнання – сервери HP і IBM, мережеве обладнання Cisco.
Віртуальний сервер (IaaS) – це послуга з оренди обладнання для створення власної хмарної інфраструктури, завдяки якій ви отримуєте віртуальні потужності і можливість управління. Безпечне розміщення серверів в дата — центрі забезпечує високу доступність додатків.
Орендуйте один або кілька віртуальних виділених серверів для простого рішення IT — завдань.
Рішення передбачає підключення до сервера Windows, на якому відображається інтерфейс і вводиться інформація.
Термінал Windows підходить як для маленьких компаній, так і для великих організацій з розгорнутими локальними мережами.
Можливість контролю рівня безпеки корпоративної інформації.
Відсутність проблем з установкою програмного забезпечення.
Неможливість використання робочого комп’ютера в особистих цілях.
З допомогою IaaS — послуг ви можете скоротити витрати на ІТ — інфраструктуру і підвищити ефективність роботи компанії шляхом віртуалізації серверів.
Системи віртуалізації серверів призначені для підвищення ефективності їх використання та спрощення інфраструктури. Позитивний результат досягається завдяки можливості фізичного запуску декількох ОС, що мають доступ до обчислювальних ресурсів, на одному сервері. Після цього кластер серверів об’єднується в один ресурс, що забезпечує швидке розгортання робочих навантажень і збільшення продуктивності і доступності додатків.