Як отримати передплатників в Instagram

4-4-2020
Instagram буде видаляти " фальшиві лайки, коментарі і передплатників

З даної статті ви дізнаєтеся, як отримати свою першу тисячу передплатників в Instagram. Розширення бази передплатників не можна віднести до точних наук, але є ряд правил, за допомогою яких ваш профіль стане більш привабливим для інших користувачів. Це важливо з двох причин: тема допоможе звузити розкид знімків і організувати матеріали, а також дозволить людям правильно передбачати, які фотографії вони зможуть побачити на вашій сторінці. Крім того, тема буде направляти вас в процесі зйомки, оскільки певні межі в такій справі завжди краще, ніж повна свобода. Також хочемо вам порекомендувати Masslooking це гарантія отримання передплатників в Instagram.

Додайте інформативну і актуальну біографію. У біографії слід вказати вибрану тему, ваш сайт (якщо він є) і деякі цікаві факти особистого або творчого плану.
Кожна людина має свій оригінальний і неповторний підхід до справи або вибирає хобі та захоплення з особливих причин. Добре підійде знімок, який передає суть обраної теми, ваших робіт і особистих якостей. В крайньому випадку знайдіть щось близьке по духу — зображення профілю і біографія повинні підказувати людям, що слід очікувати від вашої сторінки.

Зв’яжіть Instagram з іншими соціальними мережами. Наприклад, ваш профіль в Instagram можна пов’язати з обліковим записом Facebook, Twitter, Tumblr і інших сервісів, щоб ділитися публікаціями відразу у всіх мережах. Це дозволить залучити нових передплатників з інших мереж, яким цікаві ваші матеріали.
Ніколи не закривайте свій профіль в Instagram. Один з недоліків того, що ви розширите базу передплатників Instagram, полягає в тому, що ви не зможете захистити свій профіль від невідомих людей, оскільки в такому випадку нові користувачі не побачать ваших публікацій. Ваш профіль завжди повинен залишатися відкритим, щоб на нього міг підписатися будь-який бажаючий.
Підписуйтесь на сторінки користувачів зі спільними інтересами. Немає нічого поганого в тому, щоб підписатися на всіх підряд в розрахунку на взаємну підписку, але спробуйте стежити за такими профілями, публікації яких здатні надихати вас (і навпаки). Такі профілі з більшою ймовірністю підпишуться на вашу сторінку, а витрачені зусилля виявляться набагато більш ефективними, ніж при підписці на випадкових людей.