Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Ці переживання вселяють у них жах, породжуючи почуття страху, сильну тривогу або замкнутість. Хворі шизофренією говорять нісенітниці, можуть годинами сидіти нерухомо і безмовно, або ж здаються абсолютно нормальними, поки не починають говорити про те, що думають насправді. Так як багатьом людям, що страждають шизофренією, важко працювати або піклуватися про себе, хвороба тяжким тягарем лягає на їхні сім’ї і суспільство. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі дапоксетин купить в польше.
Такі уявлення називаються маренням переслідування. Вони можуть стати причиною важкого емоційного дистресу. Ученим давно відомо, що шизофренія носить спадковий характер. Чи відрізняється мозок хворого шизофренією. Все по — різному реагують на антипсихотичні ліки. Слід також обговорити питання вживання алкоголю або інших наркотиків. Як взяти хвороба під контроль. Санітарно — просвітницька робота з сім’єю.
Яка роль системи допомоги пацієнтам. Хворі шизофренією досить часто потребують допомоги інших людей. Погоджуватися з маренням – теж не вихід. Протягом останніх 30 років прогнози для хворих шизофренією покращилися. І хоча ця хвороба, як і раніше, невиліковна, було розроблено ефективне лікування та стан багатьох хворих поліпшився настільки, що вони можуть жити незалежною і повнокровним життям.