Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

4-24-2019

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Зараз ліки від ПБХ не існує. Систематичний аналіз результатів контрольованого застосування урсодезоксихолевої кислоти при ПБХ показує, що вона уповільнює клінічний перебіг хвороби, втім, мало впливаючи на симптоми. Лікування урсодезоксихолевою кислотою не має побічних ефектів. Не існує єдиної думки про те, чи слід лікувати хворих ПБХ, у яких захворювання протікає безсимптомно, урсодезоксихолевою кислотою, і, якщо треба, то як довго має тривати лікування. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить сиалис в украине.
Зважаючи аутоімунної природи захворювання, в останні двадцять років було проведено ряд клінічних тестів з застосуванням імунодепресивних препаратів Більшість з них або не показали результатів, або мали неприйнятні побічні ефекти, або і те, і інше. Проводиться ряд тестів, приміром, інших жовчних кислот, кортикостероїдів та інших препаратів — як правило, у поєднанні з урсодезоксихолевою кислотою. Із — за повільного і непередбачуваного перебігу хвороби, результати лікування та тестів складно інтерпретувати, і тому нелегко радити пацієнтам, слід їм приймати препарат чи ні.
В одних пацієнтів захворювання може залишатися безсимптомним протягом двадцяти років, у інших же перебіг захворювання може з безсимптомного змінитися на ускладнений (портальна гіпертензія), і навіть привести до летального результату протягом одного — двох років. Більш того, серйозність симптомів, таких як апатія, хронічна втома і свербіж, може абсолютно не відповідати первинним гістологічним або біомедичних відхилень.