Як перетворити будь-яку кімнату з допомогою штор

5-22-2018

Темні і щільні штори візуально зменшують кімнату. Світлі і легкі — збільшують. Якщо ви не відрізняєтеся надмірною сором’язливістю, можна вибрати і зовсім невагомі варіанти, які лише обрамят вікно, зроблять кімнату більш повітряної і впустять у неї багато світла. Рекомендую вибрати шторы киев

Теплі тони (червоний, жовтий, рожевий) роблять кімнату затишніше. Їх добре використовувати взимку. Холодні тони (синій, сірий, блакитний) створюють відчуття прохолоди і спокою і, відповідно, підходять для літа.

Яскраві кольори задають настрій простору. Краще підбирати їх відповідно з іншим не домінуючим в кімнаті відтінком. Наприклад, поєднувати з кольором килима, подушок або інших деталей інтер’єру. Тоді простір буде виглядати гармонійно.

З особливою обережністю слід використовувати штори з яскравими принтами. Ними можна легко перевантажити простір або зробити його комічним. Тому краще або керуватися попередньою радою, поєднуючи колір принту з іншими деталями інтер’єру, або використовувати яскравий принт в спокійному однотонному інтер’єрі, щоб його розбавити.

Як не треба. Велика кількість квіткової теми в інтер’єрі виглядає погано.

Як треба. Яскраві і поєднуються один з одним відтінки розбавляють спокійні кольори.

Якщо ви хочете підібрати штори в одній колірній гамі зі стінами, вибирайте відтінок трохи світліше або темніше. Так фіранки не будуть зливатися з оточенням.

Як вибрати штори в одній колірній гамі зі стінами
Поперечні смуги на тканини візуально розширюють кімнату, а вертикальні роблять стелі вище.

Подовжені штори додають простору богемного шику. При цьому вони зі зрозумілих причин швидко брудняться і, по суті, стають пилозбірника. Тому в квартирах з дітьми і тваринами (які також можуть елементарно зіпсувати штори) це не кращий варіант.