Як підготуватися до здачі диплома.

3-11-2019

Як підготуватися до здачі диплома.

Ось моя історія — в цьому році закінчую інститут, все здав, навіть на роботу влаштувався, правда не зовсім по спеціальності, але в тій же області, якщо можна так сказати. залишилося трохи за 2 тижні, а робота трохи менше ніж зовсім не готова, сторінок так 20 написано ще місяць тому. Дипрук навіть не дзвонить і не пише, ймовірно розуміє, що вчасно мені цю роботу не зробити ну зовсім ніяк. Я знаю, ЩО потрібно робити, знаю ЯК, але коли дивлюся на обсяг роботи руки опускаються. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі апостиль запорожье.
Не реально зробити все це за 2 тижні. Не перший день ходжу з кутка в куток, то нападає паніка, то непохитне спокій, вобщем, я втомився морально, незважаючи на те що залишилося небагато, і ось уже кінець маячить попереду, але він недосяжний. Порадьте, підкажіть що — небудь з вашого досвіду. Інакше покінчить життя самогубством один невдалий доцент. Дуже багато з людей, які замислюються про самогубство, не задоволені своїми відносинами з людством. Тут мова йде не про будь депресії.
Ця ж розмова – про такий депресії, причини якої мають духовний характер. Свідомість і можна вимкнути лампочку. Свідомість і воно може припинити своє життя. Відома голлівудська актриса Лупі Велес, якій було 36 років, вирішила покінчити життя самогубством. Далі все пішло не за сценарієм. Саме бажання зрозуміти мету свого приходу в цей світ відрізняє людину від тварин. Обмежуючи свої потреби тільки фізіологією, він не може бути по — справжньому щасливий.