Як підібрати найкращий корм для Вашого кошеня

12-3-2021

Коли новий маленький член сім’ї потрапляє у ваш дім, ви, безумовно, хочете дати йому лише найкраще. Правильне збалансоване харчування – основа здорового та довгого життя вашого улюбленця.

Визначитися, чим годувати кошеня, є важливим рішенням. Щоб дати вашому малюку найкращий старт, ви повинні забезпечити його кормом для кошенят суперпреміум класу, який задовольняє усі харчові потреби молодого організму, а також допомагає зміцнити його імунну систему.

Але який корм для котів — малюків обрати? Яка норма годування кошеня? Чи потрібно давати котику пити? Коли кошеня перестає бути малюком та вже потребує корму для дорослих котів?

Ми допоможемо вам відповісти на ці запитання та обрати правильний корм для вашого маленького друга.

Як вибрати найкращий корм для кошенят

  1. Обирайте корм, на якому зазначено, що він для кошенят. Ці дієти спеціально розроблені для задоволення потреб у розвитку малюків у віці до 12 місяців.

Інтернет зоомагазин Petslike пропонує більш ніж 50 видів сухого корму для кошенят, та більш ніж 40 видів вологого корму для кошенят.

  • Завжди зупиняйте свій вибір на кормі для кошенят в складі якого на першому місці є справжнє м’ясо. Як правило, кошенята повинні отримувати близько 30% енергії з білків, тому забезпечте їм раціон, який містить якісне джерело білка.
  • Ні в якому разі не давайте кошеняті вологий чи сухий корм для дорослої кішки, оскільки малюки мають зовсім інші харчові потреби, ніж їхні дорослі побратими.

Навіщо годувати кошенят дієтою суперпреміум класу?

Корми для кошенят суперпреміум класу виготовляють з інгредієнтів найкращої якості в порівнянні з бюджетними варіантами, які зазвичай вартують мало.

Суперпреміальні вологі та сухі корми для котів — малюків є повноцінними, збалансованими та чудово сприяють здоровому розвитку імунної системи вашого кошеня, розвитку його мозку, суглобів, м’язів тощо.

Коли ваше кошеня виросте до дорослого кота (приблизно у 12 місяців), ми рекомендуємо продовжити його харчування кормом для котів суперпреміум класу.

Що давати малюку —  кошачий сухий корм чи вологе харчування?

Ідеальним варіантом годування кошеня є поєднання сухого та вологого раціонів. Зазвичай ветеринари рекомендують давати малюку комбінацію сухого та вологого корму, щоб вони могли насолоджуватися перевагами обох раціонів.

Якщо ви вирішили годувати кошенят сумішшю вологого і сухого корму, переконайтеся, що ви відрегулювали рекомендовані розміри порцій, щоб не перегодовувати свого вихованця.

В разі запитань щодо норм годування, варто одразу відвідати ветеринара, або скористатися послугою інтернет зоомагазину Petslike – онлайн консультацією ветеринара 24/7.

Як часто годувати кошеня?

Кошенята ростуть неймовірними темпами перші шість місяців і протягом цього часу ви повинні годувати свого вихованця чотири рази на день.

Після перших шести місяців їх активний ріст почне сповільнюватися, і в цей момент ви можете скоротити прийоми їжі до двох разів на день.

  • Завжди дотримуйтесь інструкцій з годувань, вказаних на етикетці корму для кошенят. Якщо ж вам до вподоби замовляти товари для котів та кошенят онлайн, то завжди ознайомлюйтеся з нормами годувань, які вказані на сайті продавця. Наприклад, інтернет зоомагазин Petslike забезпечує детальний опис норм годувань під кожним кормом в своєму асортименті на сайті.

Що має пити кошеня?

Малюкам потрібен не лише вологий чи сухий корм для кошенят, але й вода. Забезпечте улюбленцю постійний доступ до чистої свіжої води за допомогою додаткової мисочки. Тобто одна миска для корму, а інша окрема для води. Маленькі мисочки ви завжди можете знайти в онлайн зоомагазині Petslike.

Коли маленьке кошеня стає дорослим котом?

Здебільшого, після 12 місяців настає час переходу кошеня на дорослу їжу, оскільки тепер це повністю дорослий кіт. Вашому вихованцеві потрібно буде продовжувати харчуватися повноцінним і збалансованим харчуванням, але його загальні потреби в харчуванні будуть іншими. Рекомендуємо давати дорослому улюбленцю вологий та сухий корм для котів суперпреміум класу, який спеціально розроблений для дорослої фази життя тварини.

Вибір найкращого корму для кошенят є життєво важливим на цьому етапі розвитку вашого улюбленця. Якщо маєте сумніви щодо харчування вашого маленького друга – звертайтеся в онлайн зоомагазин Petslike, де привітні консультанти радо підкажуть, який корм найкраще підійде вашому пухнастому малюку.