Як підібрати принтер для офісу.

Як підібрати принтер для офісу.

Принтер — пристрій для друку на різних носіях, він давно став звичним у кожному офісі або квартирі. Зараз проводяться десятки різних моделей, які відрізняються не тільки маркою виробника, але і продуктивністю, технологією друку. Багато споживачі, вирішивши не витрачати зайві гроші на покупку додаткових пристроїв, та й просто щоб заощадити робочий простір, вибирають апарати «три в одному» — багатофункціональні пристрої, що поєднують функції принтера, сканера і копіювального апарату. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі cncs.
Незважаючи на таку широку функціональність, більшість МФУ досить компактні і вільно розміщуються на робочому столі. Лазерний друк — промінь лазера заряджає певні точки на світлочутливому барабані, до яких притягуються частинки тонера (фарбувального порошку), після чого переносяться на аркуш паперу з протилежним зарядом. Лист проходить через нагрівальний елемент, і тонер припікається до паперу, формуючи необхідне зображення.
Чорно — білий лазерний друк найчастіше використовується для друку великих обсягів тексту і документів, як в домашніх умовах, так і в офісах. Кольоровий лазерний друк, як правило, зручна для створення листівок, каталогів, брошур та інших кольорових зображень, що потребують великого тиражу і високої швидкості друку. Світлодіодна друк — відрізняється від лазерної технології джерелом світла. В її основі лежить нанесення найдрібніших крапель рідких чорнила на носій через сопла друкуючої головки.