Як побудувати теплицю.

Як побудувати теплицю.

На даний момент замовлення готових парників робиться не надто часто. Власники присадибних ділянок намагаються самі їх зібрати, своїми руками. Це цілком зрозуміло, адже можна зробити таку конструкцію, яка буде повністю відповідати запитам садівника. Це буде не покрокове керівництво, а загальний опис основних етапів необхідних робіт. Однак у будь-якому випадку, самостійне зведення парників будь-якого типу буде мати безліч схожих моментів. Про них і піде мова далі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі теплицы.
Споруда будь теплиці не обходиться без проектування, нехай навіть примітивного. Умовно його можна розділити на два етапи. В ньому відображаються основні параметри парника, які потім уточнюються в кресленнях: Далі – креслення. Стандартно, три проекції: вид збоку, торець, покрівля. Якщо на дубльованих сторонах є конструктивні відмінності, то вони кресляться окремо. При наявності фундаменту промальовуємо його окремо, також у трьох проекціях. Розраховуємо і виставляємо точні розміри споруди, вид вузлів кріплень, крок між елементами і т.
Робоче поле готується стандартно: розчищення вирівнювання розмітка. Остання може бути одно — або двоконтурною. Під фундамент робимо два контури, які задають ширину траншей. По краях готових фундаментних траншей споруджуємо опалубку. Її висота залежить від наявності висоти цоколя. Додатково додаємо 10 см на вільний борт. Далі поетапно: Після разопалубки приступаємо до кріплення обв’язки, на яку далі буде вестися спорудження каркаса теплиці.