Як покращити індексацію сайту-блогу на WordPress

5-19-2017

У сьогоднішньому пості розглянемо питання як покращити індексацію вашого веб — ресурсу на системі управління контентом (CMS) WordPress. Я подумав про вибір рубрики і вирішив, що потрібно розмістити дану запис про індексацію у рубриці SEO (оптимізація) на цьому блозі про заробіток в інтернеті. Пропоную почитати Байкер в интернете

Чому потрібно приймати заходи для поліпшення індексації сайту(блогу) пошуковими машинами.
Звернемося до класики SEO. Як пояснює пан Ашманов, робот пошукової машини теоретично не має обмежень на те, скільки сторінок індексувати, відвідуючи ваш сайт. Але практично він не буде викачувати безліч сторінок ресурсу з тієї простої причини, що у нього на черзі стоять ще мільйони інших веб-ресурсів. Тому павук-індексатор бере від кожного сайту по чуть-чуть, і переходить до наступного. Зробивши коло по сайтам, він прийде знову і так раз за разом. Питання тільки в частоті його парафій.

Що це означає практично і який потрібно зробити висновок? Це значить потрібно надати роботу безперешкодний доступ до якомога більшого числа сторінок сайту. А точніше, до всіх. І краще, щоб до всіх сторінок павук міг дістати не за безліч переходів за рівнями вкладеності сторінок, іншими словами не за багато кліків.
А індексація важлива скоріше, якщо ви заробляєте на Гогетлинкс і якщо не хочете мати проблем з крадіжкою контенту.
Один з інструментів для цього — карта сайту. Тут я писав про карту сайту для Joomla!, а тут про карту сайту для WordPress. Іншим важливим інструментом може стати посторінкова навігація за допомогою плагіна PageNavi, про який нагадав коментатор до минулотижневої запису Микола. Завдяки цьому всі сторінки сайту знаходяться в недалекому доступі від головної сторінки.

Як же поліпшити індексування сайту пошуковими системами на Вордпресс з допомогою плагіна PageNavi.
Все дуже просто: в адмінці Вордпресс тиснемо — плагіни-> додати новий-> вводимо PageNavi, в результатах пошуку вибираємо і встановлюємо WP-PageNavi.
Якщо плагін відразу не відображає сторінки, то, можливо, у вас тема в яких потрібно вставляти пропонований в описі плагіна код для виведення сторінки в файл index.php.

Додав цей плагін свій пост Плагіни і віджети WordpPress — моя добірка «мастхев», запрошую вас доповнити його в коментарях тут або там.
Гарної вам індексації!
БАЖАЮ УСПІХІВ!